Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Remi Intera i Werdera, Anorthosis se ne šali Empty
PočaljiNaslov: Remi Intera i Werdera, Anorthosis se ne šali   Remi Intera i Werdera, Anorthosis se ne šali Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 12:33 am

Remi Intera i Werdera, Anorthosis se ne šali Inter_werder
Inter i Werder su svoj ogled okončali bez pobjednika 1:1, Maicon i Pizarro, dok je Anorthosis savladao Panathinaikos 3:1.

Inter je poveo u 13. minuti golom Maicona koji se ubacio iz drugog plana i rutinski savladao Wiesea. Werder je uspio uspostaviti terensku ravnotežu a najbolju šansu za poravnanje propustio je Pizarro u samoj završnici prvog dijela kada je sa samo nekoliko metara pogodio stativu. Ipak. Pizarro je precizan u 62. minuti kada je s druge stative ubacio loptu u mrežu nakon lijepog ubacivanja Ozila.

Inter je nakon izjednačenja krenuo po pobjedu a najbliže golu bio je Maicon ali je njegov udarac zaustavila stativa. Potom je svoj udarac iskušao Cruz no Wiese je siguran. U sudačkoj nadoknadi Naldo je topovski izveo slobodan udarac a odbijenu loptu Pizarro ne uspijeva ubaciti u praznu mrežu. Susret je tako okončan bez pobjednika 1:1 što je i najrealniji ishod po prikazanoj igri na terenu.

Anorthosis je još jednom pokazao kvalitetu a to je na svojoj koži osjetio Panathinaikos. Igrala se 11. minuta kada je nakon ubacivanja rukom sa strane Sarriegi glavom poslao loptu u svoju mrežu za vodstvo Anarthosisa. Samo četiri minute kasnije Savio je prošao po lijevoj strani i izvrsno centrirao a Dobrašinović je glavom pogodio za 2:0.

Panathinaikos je do poluvremena uspio smanjiti golom Salpingidisa koji je iskoristio jedanaesterac, dosuđen zbog igranja rukom. Konačnih 3:1 za veliku pobjedu Anorthosisa postavio je Taher pogotkom glavom u 78. minuti nakon izvedenog udarca iz kuta.