Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu Empty
PočaljiNaslov: Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu   Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 11:38 pm

Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu Liga_Prvaka_01_08
Prvenstveni kiks protiv Hulla se nije nije odrazio na nogometaše Arsenala koji su u drugom kolu grupe G na svom terenu sa 4:0 deklasirali Porta, dok je u u drugom meču ove grupe Fenerbahce i Dynamo Kyiv odigrali meč bez golova.

Mnogi su očekivali da će domaći poraz od Hulla u Premier ligi krajnje negativno odraziti na ekipu Arsenala, ali se desila potpuno obrnuta situacija. Izabranicima Arsena Wengera očigledno nije godilo što ih često vrlo lako otpisuju, a da posjeduju veliki kvalitet pokazali su večeras na svom Emirates stadionu gdje su rezultatom 4:0 ponizili nogometaše Porta.

Derbi meč drugog kola grupe G nam pogotke nije donio sve do 31. minute kada mrežu Portugalaca konačno zatresa Robin Van Persie. Nizozemac je iskoristio neporeznost odbrane Porta, te na nekih pet metara natrčao na ubačaj Emmanuela Adebayora sa prve stative i zatresao mrežu gostiju. Sva neizvjesnost u ovom meču je nestala već devet minuta kasnije kada se Adebayor upisao u strijelce i to nakon što je odlično šutirao glavom nakon izvedenog kornera Theo Walcotta.

Sa vodstvom od 2:0 je Arsenal otišao na odmor, a u nastavku su Topnici samo uduplali svoju prednost. Prvo je, već u 48. minuti svoj drugi večerašnji pogodak postigao Robin Van Persie koji je iskoristio veliku neoreznost odbrane Portugalaca koja je Nizozemcu jednostavno poklonila loptu. Konačnih 4:0 je postavljeno u 71. minuti kada je sasvim opravdano dosuđen jedanaesterac u katastrofu Porta drugim golom pretvorio Emmanuel Adebayor.

Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu 477159 Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu 477159
zerina_walcott
Beckham's wife

Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu   Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 1:46 pm

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOO....................... Arsenal pregazio Porta, remi u Istanbulu 499290