BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota Empty
PočaljiNaslov: Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota   Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota Icon_minitimeSub Sep 13, 2008 12:19 am

Selektor engleske fudbalske reprezentacije Fabio Kapelo zatražio je od navijača da u ovom trenutku ne očekuju mnogo od Tea Volkota, iako je odlično igrao na utakmici protiv Hrvatske u srijedu, prenijeli su danas britanski mediji.

Engleska je u srijedu uveče u Zagrebu, u drugom kolu šeste kvalifikacione grupe za Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010. godine, ubjedljivo pobijedila Hrvatsku 4:1. Na toj utakmici Teo Volkot postigao je tri gola.

Kapelo je u prvi tim uvrstio Volkota, na račun bivšeg kapitena Engleske Dejvida Bekama.

Selektor Engleske je pohvalio devetnaestogodišnjeg reprezentativca ali je naglasio da bi bilo "suludo" da se svi u Engleskoj zanesu njegovom odličnom igrom protiv Hrvatske.

"Odlučio sam da Volkot bude u prvoj postavi jer je dobro igrao u prvoj utakmici kvalifikacija protiv Andore, ali i zbog njegovog truda na treninzima. U ovom trenutku on je psihički i fižički odlično pripremljen. Naravno, on je mlad igrač i već sam rekao da će i u narednim utakmicama igrati dobro, ali da neće na svim mečevima igrati na istom nivou", rekao je Kapelo u izjavi za "Skajsports".

Naglasio je da bi mladog fudbalera svi trebalo da podrže.

"Volkot je vrlo opasan za protivničku odbranu i u ovom trenutku ekipe će teško sačuvati svoje mreže. Kada bude igrao kao protiv Hrvatske biće fantastično, ali kada ne bude igrao dobro svi moramo da ga podržimo. To je vrlo važna stvar", rekao je Kapelo.

Volkot je rekao da mu je Dejvid Bekam ulio dodatno samopouzdanje rekvaši da na terenu mora da bude "pohlepan".

"Bekam mi je rekao da na terenu moram da budem 'pohlepan', ali mi je poslije meča rekao da sam to bio i previše. On je sjajan i uliva mi mnogo samopouzdanja. Gledao sam njegove utakmice kada sam bio mlađi i nevjerovatan je osećaj trenirati i razgovarati sa njim", rekao je Volkot.

Selektor Hrvatske Slaven Bilić bio je oprezan u pohvalama, ali je rekao da je Volkot "brz kao munja i dobar finišer".

"Postigao je dva gola iz ne baš lakih pozicija i teško ga je čuvati. Zbog toga je reprezentativac Engleske i fudbaler Arsenala", rekao je Bilić.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota Empty
PočaljiNaslov: Re: Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota   Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota Icon_minitimeSub Sep 13, 2008 2:22 am

Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota 134936 Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota 134936 Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota 997798 Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota 526250

e pa ja ocekujem puuuno od njega............dusha moja..... Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota 11320
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
 
Kapelo: Ne očekujte mnogo od Volkota
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kapelo ide u penziju
» Kapelo tipuje na Milan
» Kapelo hvali Bekama i Murinja
» Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: