BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan Empty
PočaljiNaslov: Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan   Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan Icon_minitimePon Nov 17, 2008 11:26 pm

Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Fabio Kapelo negirao je medijske navode da je zaslužan za dolazak Dejvida Bekama na pozajmicu u Milan.

Italijanski mediji naveli su da je bivši trener Milana Kapelo zatražio od izvršnog direktora "roso-nera" Adrijana Galijanija da dovede Dejvida Bekama na dvomjesečnu pozajmicu, kako bi Englez ostao u formi i nakon završetka takmičenja u Mejdžor ligi.

Upitan na koji način je učestvovao u dogovoru između Bekama i Milana, Kapelo je rekao listu Gazeta Sportiva:

- Nisam ni učestvovao. Galijani me je pitao za mišljenje o Bekamu. Rekao sam mu da je Dejvid dobar fudbaler i dobra osoba.

Kapelo je dodao da je sa Galijanijem razgovarao tek nakon odluke direktora Milana da dovede Bekama na “San Siro”. Selektor Engleske smatra da će dolazak u Milan biti pozitivan korak za 33-godišnjeg Engleza. Kapelo, međutim, nije pozvao Bekama za prijateljsku utakmicu protiv Njemačke u sredu u Berlinu.

- Ne mijenjam metod rada. Fudbaleri koji ne igraju u svojim klubovima, neće igrati ni za reprezentaciju. Da je (Bekamov klub) Los Andjeles Galaksi stigao do plejofa, pozvo bih ga u ekipu. On je dobar fudbaler, siguran sam da će igrati za Milan - rekao je Kapelo.

U kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo Engelska je pobijedila na sve četiri utakmice, na kojima je Kapelo predvodio ekipu. Kapelo vjeruje da je njegova ekipa dobro pripremljena za utakmicu sa Njemačkom.

- Vjerujem da su moji igrači spremni za utakmicu protiv Njemačke, nakon što su uspješno završili dio kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi. Sada igrači vjeruju u svoje mogućnosti - rekao je Kapelo.

Selektor Engleske naglasio je da trenerski tim uspješno radi na psihičkoj pripremljenosti reprezentativaca.

- Mnogo smo radili na uklanjanju nesigurnosti i straha, a napredak je konstantan. Za ovu ekipu Engleske ne postoje granice - ocijenio je Kapelo.

Prijateljska utakmica između Njemačke i Engleske igra se u srijedu, 19. Novembra u Berlinu.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan   Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 1:44 am

Srecno im bilo sutra!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan   Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan Icon_minitimePet Nov 21, 2008 2:19 pm

i ja kazem Neutral
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan Empty
PočaljiNaslov: Re: Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan   Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kapelo hvali Bekama i Murinja
» Kapelo tipuje na Milan
» Real doveo Fobera
» Inter Milan - AC Milan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: