BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kapelo hvali Bekama i Murinja

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kapelo hvali Bekama i Murinja Empty
PočaljiNaslov: Kapelo hvali Bekama i Murinja   Kapelo hvali Bekama i Murinja Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 5:32 pm

Selektor „Gordog Albiona“, Fabio Kapelo zadovoljan je dosadašnjim učinkom Dejvida Bekama u Seriji A i smatra da Žoze Murinjo radi odlična posao na klupi „neroazura“.

- Bekam je ozbiljan i odlično pripremljen igrač, pravi je primjer za mlade. Perfektan je profesionalac i veliki čovjek, iznad svega.Vjerovatno da mu najviše odgovara pozicija na kojoj sada igra Taktički je izuzetno inteligentan, sposoban je da otvori veliki prostor na sredini terena – izjavio je Kapelo u emisiji „Chiambretti night“ na tv stanici Italija 1.

Bekamu nedostaju samo dva meča za rušenje rekorda Bobija Mura koji je odigrao 108 mečeva u nacionalnoj selekciji.

Kapelo smatra da se Žoze Murinjo odlično prilagodio uslovima na Apeninima.

- Njegov Inter je i dalje u izgradnji, ali je on odličan trener koji razumije italijanski fudbal i činjenicu da su italijanski treneri izuzetno dobri i spremni da stave na poteškoće ekipu kalibra Intera.

Iskusni stručnjak osvrnuo se i na neizbježnu priču o „Kalćopoliju“ i oduzete titule Juventusu, kojeg je u to vrijeme predvodio.

- Mođi, Điraudo i Betega i dalje su moji prijatelji. Trofeji oduzeti Juventusu bili su osvojeni na terenu. Uvjek smo igrali na pobjedu, ja nisam vido sve te, nama učinjene, usluge.

Kapelo je dao svoj glas za uvođenje tehnologije u fudbal, „što je već slučaj gotovo svim sportovima, sem u našem koji je i dalje u zaostatku“.

Bivši trener Reala, Juventusa, Rome i Milana pokušao je da objasni ponašanje jedinog svog prijatelja među fudbalerima,“pomalo ludog“ Kristijana Panućija.

- Nemam prijatelja među fudbalerima,osim jednog, Panućija. Često se čujemo, saqstajemo se u Španiji gdje obojica imamo kuće. Vjerujem da je njegov rastanak sa Romom definitivan. On uvjek želi da igra, ali ne znam šta se tačno desilo između njega i Spaletija.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Kapelo hvali Bekama i Murinja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kapelo hvali Bekama i Murinja   Kapelo hvali Bekama i Murinja Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 6:30 pm

Bekam je ozbiljan i odlično pripremljen igrač, pravi je primjer za mlade. Perfektan je profesionalac i veliki čovjek, iznad svega.Vjerovatno da mu najviše odgovara pozicija na kojoj sada igra Taktički je izuzetno inteligentan, sposoban je da otvori veliki prostor na sredini terena

Ovo ko da sam ja rekla
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kapelo hvali Bekama i Murinja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kapelo hvali Bekama i Murinja   Kapelo hvali Bekama i Murinja Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 7:10 pm

kako si to fino rekla....svaka cast Kapelo hvali Bekama i Murinja 477159
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Kapelo hvali Bekama i Murinja Empty
PočaljiNaslov: Re: Kapelo hvali Bekama i Murinja   Kapelo hvali Bekama i Murinja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kapelo hvali Bekama i Murinja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kapelo: Nisam doveo Bekama u Milan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: