Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv Empty
PočaljiNaslov: De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv   De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 2:06 pm

De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv De_la_pena_espanyol

Espanyol je golovima De la Pene savladao Barcelonu 2:1 na Camp Nou dok je Real deklasirao Betisa s uvjerljivih 6:1.

Real je silovito krenuo te je Higuain već u 7. minuti pogodio mrežu. Nakon toga se dva puta u listu strijelaca upisao Huntelaar, a Oliveira je lijepim udarcem s 20 metara savladao Casillasa. Tada na scenu stupa Raul koji postiže dva gola a posebno je lijep onaj drugi kada je lob udarcem prevario vratara Betisa. Prvo poluvrijeme je okončao S.Ramos kada je glavom postigao šesti gol. U drugom dijelu nije bilo pogodaka te je Real slavio s uvjerljivih 6:1 čime je potvrdio sjajnu formu.

Najzanimljiviji događaj u prvom dijelu je bilo isključenje Keite mada se mora priznati da je sudac prestrogo isključio veznog igrača Barcelone. U nastavku Espanyol dolazi u vodstvo golom De la Pene koji glavom ubacuje loptu u mrežu nakon asistencije Nenea. Nedugo zatim Valdes katastrofalno griješi a De la Pena lobom s 20-tak metara pogađa za 2:0 Espanyola. Do kraja je Barcelona uspjela smanjiti golom Tourea ali više od toga se nije moglo. Velika pobjeda Espanyola koji bježi s dna dok je prednost Barcelone pred Realom smanjena na sedam bodova.

Pobjedu je ubilježio Villarreal mada je Sporting poveo golom Bilića. Ipak, prvo je Rossi poravnao a Capdevila je donio tri boda za Žutu podmornicu.

De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv 477159 De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv 477159 De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv 477159 De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv 477159
MiLeNa*BeCkS

Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv   De la Pena srušio Barcu, Real uvjerljiv Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 4:59 pm