BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bekam: Milan može osvojiti skudeto

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 34
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Bekam: Milan može osvojiti skudeto Empty
PočaljiNaslov: Bekam: Milan može osvojiti skudeto   Bekam: Milan može osvojiti skudeto Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:24 pm

Dejvid Bekam, koji je imao solidan italijanski debi u nedjeljnom okršaju na "Olimpiku“, vjeruje da je Milan i dalje u trci za šampionski naslov.

Uprkos najavam Karla Anćelotija, engleski reprezentativac je od početka zaigrao u derbiju 18. kola Serije A, protiv Rome. 33-godišnji vezista bio je zadovoljan načinom na koji je započela njegova apeninska avantura.

- Osjećao sam se dobro i veoma snažno – rekao je Bekam za RAI. – Nijesam očekivao da ću ovoliko dugo igrati, bilo je zabavno na terenu.

Milan je propustio šansu da trijumfom na "Olimpiku“ smanji zaostatak za prvoplasiranim gradskim rivalom na sedam bodova. Ipak, Bekam i dalje vjeruje da je titula dostižna.

- Nadam se da je i dalje moguće - to je naš cilj. Biće teško, ali mi imamo neke od najboljih svjetskih igrača u timu, sve je moguće.

Bekam je zaključio govoreći o engleskoj selekciji i njegovoj želji da zaigra na Mondijalu 2010. u Južnoj Africi.

- Svi, naravno, znaju da imam odličan odnos sa Fabiom Kapelom. On je veliki stručnjak, savjetovao me da igram na najvišem nivou; upravo to i radim u Milanu.


Bekam: Milan može osvojiti skudeto Beckha10
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 32
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Bekam: Milan može osvojiti skudeto Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam: Milan može osvojiti skudeto   Bekam: Milan može osvojiti skudeto Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 4:26 pm

ma najbolji si!!! Bekam: Milan može osvojiti skudeto 134936
Nazad na vrh Ići dole
 
Bekam: Milan može osvojiti skudeto
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dejvid Bekam
» Bekam: Milan je pravi izbor za mene
» Inter Milan - AC Milan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: