BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bekam: Milan je pravi izbor za mene

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Bekam: Milan je pravi izbor za mene Empty
PočaljiNaslov: Bekam: Milan je pravi izbor za mene   Bekam: Milan je pravi izbor za mene Icon_minitimeSub Okt 25, 2008 7:04 pm

Engleska ikona Dejvid Bekam željno iščekuje prelazak u Milan narednog januara i smatra da su mu nastupi na Starom kontinentu neophodni kako bi se izborio za mjesto u selekciji „Gordog Albiona“ na Mondijalu 2010.

Fudbaler Los Anđeles Galaksija će na San Siro stići kao pozajmljeni igrač na period od ,najmanje, dva mjeseca kako je predviđeno sporazumom američkog i italijanskog kluba.

- Milano, dolazim. Želim da nastavim igrati fudbal - izjavio je Bekam. Istina je, doći ću u Milan na kraju godine i ostaću do februara. Jedino me evropski fudbal može vratiti na određeni nivo, a samo je Milan pravi put da povratim kompetitivnost.


Bivše krilo Mančestera i Reala očajnički želi izboriti poziciju kod Fabija Kapela u kvalifikacijama, kako bi sebi obezbijedio kartu za najveću smotru fudbala koja će se održati 2010. u Južnoj Africi.

Groznica trese Apenine posljednjih dana, od kako je objelodanjen Bekamov transfer u Milan. Vjeruje se da će Berluskonijev klub inkasirati oko 13 miliona eura od sponzorstava i marketinga, i to za samo dva mjeseca fudbalerovog boravka u Italiji.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Bekam: Milan je pravi izbor za mene Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam: Milan je pravi izbor za mene   Bekam: Milan je pravi izbor za mene Icon_minitimeSub Okt 25, 2008 8:26 pm

Super!!Bice nam blizi...
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Bekam: Milan je pravi izbor za mene Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam: Milan je pravi izbor za mene   Bekam: Milan je pravi izbor za mene Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:50 am

sto jes', jes' Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Bekam: Milan je pravi izbor za mene Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam: Milan je pravi izbor za mene   Bekam: Milan je pravi izbor za mene Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bekam: Milan je pravi izbor za mene
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dejvid Bekam
» Ako se Bekam zaljubi
» Inter Milan - AC Milan
» Osoba iznad mene

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: