BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ako se Bekam zaljubi

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimePon Dec 08, 2008 10:30 pm

Izvršni direktor Milana Adrijano Galijani izrazio je nadu da će se Dejvid Bekam, po dolasku na pozajmicu iz Los Anđeles Galaksija, zaljubiti u italijanski klub i u njemu ostati duže od par mjeseci.

- Problem je što Bekam ima mnogo reklamnih ugovora, ali nadajmo se da će se zaljubiti u Milan. Nadajmo se da će osjećanja preovladati, iako trenutno to zvuči malo vjerovatno. Posebno zato što sam vidio te njegove ugovore i oni su zastrašujući - rekao je Galijani Sky televiziji.

Bekam će na pozajmici u Milan doći kako bi ostao u formi tokom pauze u američkoj ligi i izborio se za mjesto u reprezentaciji Engleske. Trener Milana Karlo Anćeloti već je rekao da bi bio srećan kada bi klub potpisao trajan ugovor sa Bekamom.

Galaksi i Bekam su, međutim, najavili da će se engleski "vezista" u Los Anđeles vratiti do proljeća kada počinje sezona u SAD. Bekam će u Milan, kako je najavio Galijani, doći u subotu, 20. decembra.

- Istog dana ići će na ljekarski pregled i održaće konferenciju za novinare, a sjutradan će gledati naš susret sa Udinezeom. Imaće i odmor od sedam dana, a njegova avantura počeće u Dubaiju (Milanovom zimskom trening kampu) - kazao je Galijani za "Gazetu delo sport".

- Ne znam koliko će, ipak, biti sa nama. Kako sada stvari stoje, tek oko dva i po, možda tri mjeseca - dodao je Galijani.

Ako se Bekam zaljubi 410
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimePon Dec 08, 2008 10:44 pm

BOLJE MU JE U MILANUU..OSTAT CE U FORMI, IGRA SE BOLJI NOGOMET NEGO U SAD, A JA VOLIM MILAN SVAKAKO...
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimePon Dec 08, 2008 10:45 pm

ja ne volim milan...al je bolje da je tu..blize je..i mozemo ga stalno gledati na tv-u Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimePon Dec 08, 2008 11:28 pm

cheers UZ NJEGA CES I MILAN DA ZAVOLIS.... Ako se Bekam zaljubi 221749 Ako se Bekam zaljubi 396903
Nazad na vrh Ići dole
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimePet Dec 12, 2008 10:47 pm

Ja bih volela da ostane jer nam je blizi i mogu da gledam utakmice, valjda ce ostati!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 1:31 am

Vasilisa ::
Ja bih volela da ostane jer nam je blizi i mogu da gledam utakmice, valjda ce ostati!!!!!!!


Ako se Bekam zaljubi 697871 Ako se Bekam zaljubi 697871 Ako se Bekam zaljubi 697871
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 2:24 pm

MiLeNa*BeCkS ::
Vasilisa ::
Ja bih volela da ostane jer nam je blizi i mogu da gledam utakmice, valjda ce ostati!!!!!!!


Ako se Bekam zaljubi 697871 Ako se Bekam zaljubi 697871 Ako se Bekam zaljubi 697871


Ako se Bekam zaljubi 697871 Ako se Bekam zaljubi 697871 Ako se Bekam zaljubi 697871
Nazad na vrh Ići dole
manutd_boy

manutd_boy


Muški
Broj poruka : 16
Godina : 33
Lokacija : SARAJEVO
Datum upisa : 11.12.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 6:22 pm

ja ne bih volio da ostane!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 2:16 am

manutd_boy ::
ja ne bih volio da ostane!!!!!!!
ni ja........ Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 10:36 pm

e vi se ne vazite Ako se Bekam zaljubi 902982
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Ako se Bekam zaljubi Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se Bekam zaljubi   Ako se Bekam zaljubi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ako se Bekam zaljubi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bekam debituje kao rezerva
» Ostao samo Bekam
» Bekam preskup za RAI
» Dejvid Bekam
» Bekam, Pepsi i Al Kaida

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: