Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida

Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida Empty
PočaljiNaslov: Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida   Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 12:29 am

Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida Atletico_16_09
Čini se da je već nakon drugog kola dosta toga poznato u grupi D gdje su večeras nove pobjede slavili Liverpool i Atletico Madrid koji su na svojim terenima bili bolji od PSV Eindhovena i Marseillea.

Iako se činilo da će grupa D u ovogodišnjoj Ligi prvaka biti prava grupa smrti, već nakon prva dva kola se mnogo toga iskristalizovalo. Naime, večeras su bez većih problema nove pobjede slavili Liverpool i Atletico Madrid koji su se tako sa po šest osvojenih bodova učvrstili na vrhu. Na drugoj strani, bez bodova su i dalje PSV Eindhoven i Marseille koji su večeras pretrpili nove razočaravajuće poraze.

Ako je do sada jedna ekipa razočarala u Ligi prvaka, onda je to svakako nizozemski PSV Eindhoven od kojeg se očekivalo mnogo toga. No umjesto dobrih partija na koje smo od njih navikli, igrači PSV-a su nam donijeli tek blijede pokušaje suprotstavljanja svojim protivnicima. U prvom kolu im to nije prošlo na domaćem terenu gdje ih je Atletico deklasirao sa 3.0, a večeras su tek za nijansu bolje prošli kod Liverpoola koji je na kraju bio bolji rezultatom 3:1.

Da su izrabranici Rafe Beniteza zaista u dobroj formi pokazalo je samo otvaranje susreta i rano vodstvo Redsa koje im je već u 5. minuti donio Dirk Kuyt koji se dobro snašao nakon što je Andreas Isaksson odbio šut Fernanda Torresa. Zatišje na Anfieldu je trajalo tek nekih pola sata jer je na 2:0 u 34. minuti povećao Robbie Keane koji je na nekih sedam metara dobro reagovao nakon ubačaja Torresa i konačno postigao gol u dresu Liverpoola.

Nastavak susreta nije donio previše neizvjesnosti, a ako je ona i postojala onda ju je u 76. minuti uništio Steven Gerrard koji fantastično izvedenim slobodnim udarcem na najbolji mogući način postiže svoj 100. gol u dresu Redsa. Samo tri minute kasnije je Danny Koevermans smanjio na 3:1, ali vremena za neke veće promjene više nije bilo i brzo se ispostavilo da je to konačan rezultat.

Jedno od najvećih otkrovenja ovogodišnje Lige prvaka je sjajna ekipa španjolskog Atletico Madrida koja je drugu pobjedu slavila na svom terenu savladavši rezultatom 2:1 ekipu Marseillea. Sve golove u ovom meču je donijelo već prvih dvadesetak minuta susreta, a Atletico je poveo već u 4. minuti novim golom Sergija Aguera. I dok je u 16. minuti na 1:1 poravnao Mamadou Niang, samo šest minuta kasnije je novu pobjedu Madriđana ovjerio Raul Garcia.

Datum upisa : 31.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida   Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 1:10 pm

Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida 477159 100 go Gerrarada Nove pobjede Liverpoola i Atletico Madrida 477159 i 100 nastup Aguera za Atleti, joj blago se njegovom djetetu stari mu Aguero a dedo Maradona