BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Tamych
Fan
Fan
Tamych


Ženski
Broj poruka : 146
Godina : 31
Lokacija : En mundo Real
Datum upisa : 31.08.2008

Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Empty
PočaljiNaslov: Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala   Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 11:07 pm

Vezni nogometaš Arsenala Cesc Fabregas tvrdi kako nikada ne bi kompromitirao svoj status kod navijača Arsenala i za veću plaću prešao u neki od rivalskih klubova. Španjolski reprezentativac, koji je ovog ljeta bio na meti madridskog Reala, odnedavno se, od promjene vlasništva u Manchester Cityu, počeo spominjati kao potencijalna meta tog kluba, čiji su novi vlasnici iskazali svoje divljenje prema njemu.

S obzirom da se u Arsenalu već odavno ne odlučuju na velika povećanja primanja svojih igrača, čime bi narušili strukturu plaća u klubu, što je bio i glavni razlog odlaska iz kluba Mathieua Flaminija, nema sumnje kako bi Fabregas odlaskom u Manchester zarađivao puno više nego u Londonu..

Međutim, s obzirom da je od Fabregasa upravo Arsene Wenger napravio jednog od najboljih veznih nogometaša na svijetu, on ne razmišlja o odlasku iz kluba, čak i ako se nastavi sušno razdoblje kada su u pitanju trofeji.

"Nije mi bilo teško donijeti odluku o ostanku u Arsenalu. Bio sam doista opušten tijekom ljeta, jer sam znao da ću ostati, tako da ja nisam imao nikakvih problema s tim. Ja sam u Arsenalu toliko zadovoljan da nikada neću ni spomenuti mogućnost odlaska ukoliko stvari i dalje budu onakve kakve su sada. Recite mi kakva je svrha toga da imate milijune i milijune na bankovnom računu ako ne uživate u nogometu i niste sretni? Za mene to ne predstavlja ništa. Ja sam ovdje sretan, sviđa mi se način na koji igramo i to što sam ovdje i nakon tri sezone bez trofeja govori nešto. To je zato što volim igru, volim ovaj klub i način na koji igramo, jer doista uživam na terenu, a to je za mene najvažnije." rekao je Fabregas.




Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala 396931 Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala 396931 Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala 396931
Nazad na vrh Ići dole
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala   Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 1:00 am

eee ovo sam citala kod lily, bravo za fabrija.. lol!
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala   Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 2:14 pm

Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala 396931 Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala 988200 Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala 704217
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala   Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 2:17 pm

za sta se zahvaljujes??? Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala 353826
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala   Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 2:18 pm

pa zahvaljujem se fabregasu sto ostaje u arsenalu......mada nisam ni sumnjala u njega nikad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala   Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 2:19 pm

nisam ni ja sumnjala.... Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala 353826
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala   Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Fabregas: Milijuni me neće odvesti iz Arsenala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Remi Arsenala i Liverpula
» Fabregas tri mjeseca van terena
» Fabregas mijenja Kaku?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: