BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimePet Sep 19, 2008 11:25 pm

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Krkic_xavi_barca
Xavi je branio svog suigrača od kritika Maradone, a i kritika Barceloninih navijača.


Messija je nedavno prozvao Maradona kazavši da je preškrt u svojoj igri te da ne obraća pozornost na svoje suigrače. Na utakmici Lige prvaka Messi je u jednoj situaciji predriblao par protivničkih suigrača i htio sam završiti akciju ne obaziravši se na suigrače. Nije zabio i uslijedili su zvižduci sa tribina Camp Noua.

Ni navijačima se ne sviđa takva igra bez obzira o kojem se igraču radi. Na prvom mjestu je uvijek Barcelona. No u obranu Messija stao je njegov suigrač Xavi Hernandez.

Messija driblinzi čine najboljim na svijetu. Normalno je da je sebičan u fazi napada, to nije ništa novo već dio njegove igre zbog kojeg možemo biti zahvalni što ga imamo u ekipi, mišljenja je Xavi Hernandez.

Ako Barcelona nastavi sa lošim rezultatima sigurno je da će uz Guardiolu i Messi biti na udaru zbog načina na koji igra,no ako rezultati krenu u drugom, pozitivnom smjeru, ploča će se okrenuti i svi će se diviti onima na kojima je najveća odgovornost.



nastavit ce sa losim rezultatima Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimePet Sep 19, 2008 11:27 pm

samo neka oni nastave kako su krenuli Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 146496
meni ne smeta Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 819808
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 12:09 am

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 697871 Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 697871
Nazad na vrh Ići dole
Tamych
Fan
Fan
Tamych


Ženski
Broj poruka : 146
Godina : 31
Lokacija : En mundo Real
Datum upisa : 31.08.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 1:47 am

Messi najbolji na svijetu ??? Laughing
Koliko on mene nerviraaa, on i Ronaldino su dva fudbaler koja ne mogu smisliti, nema to veze sa Barcom volim ja iz Barce Bojana, Xavia itd ali njih dvojicu ne mogu ocima gledati...
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 5:35 pm

a ni ja,posebno ronaldinha Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 953602 Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 953602
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 7:06 pm

messi je po meni treći najbolji na svijetu,iza c.ronalda i kake'
Nazad na vrh Ići dole
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 7:14 pm

zar i ti dado???? c ronaldo--pu, pu, daleko bilo...
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 9:39 pm

aaaaaaaaaaaaaa Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 827319

kako ne kapirate,ronaldo je najbolji igrac na svijetu
vi ne gledate njega kad igra i sad samo napamet mlatite Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 55583
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Tamych
Fan
Fan
Tamych


Ženski
Broj poruka : 146
Godina : 31
Lokacija : En mundo Real
Datum upisa : 31.08.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 10:54 pm

I ja se slazem sa Dadom, CR je najbolji na svjetu, ali me ponekad nervira sa svojim ponasanjem, ali kao igrac najbolji je trenutno
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 10:55 pm

eeeee,tooo Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeNed Sep 21, 2008 1:02 am

zeryyyyyyyyyy ljubavi moja pomozi mi, braniiii me... Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 232810
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeNed Sep 21, 2008 1:06 am

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 961843 Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 961843 Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 961843

nema ti pomoci Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 980536
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeNed Sep 21, 2008 1:14 am

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 193670 Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu 193670 mrtva sam..
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 12:49 am

haha...nema zery da te spasava lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 1:28 am

doci ce ona, nije ona vidjela da me napadate... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu   Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Messi za slavlje Barce, pobjeda Sportinga
» Real najbogatiji klub na svijetu
» Roben: Moj najbolji gol u Realu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: