BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Roben: Moj najbolji gol u Realu

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Roben: Moj najbolji gol u Realu Empty
PočaljiNaslov: Roben: Moj najbolji gol u Realu   Roben: Moj najbolji gol u Realu Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 3:50 am

Holandski reprezentativac, Arjen Roben, oduševljen je pogotkom koji je potopio "žutu podmornicu“ u nedjeljnom derbiju Primere na "Santjago Bernabeu“.

Sjajno krilo "los blankosa“ postiglo je jedini gol na meču, nakon pola sata igre. Roben se poigrao sa gostujućom odbranom i potom matirao gostujućeg golmana udarcem sa ivice šesnaesterca. 24-godišnji fudbaler izjavio je nakon meča da je prezadovoljan svojim učinkom.

- Vjerujem da je ovo moj najbolji gol u Realu, trijumfovali smo jer smo svi uložili mnogo truda. Najvažnije je da smo izbjegli nove povrede, branili smo se veoma dobro i sačuvali smo svoju mrežu.


- Sada moramo početi da popravljamo naš ofanzivni učinak, moramo postizati više golova kako bi ekipa stekla samopouzdanje.

Roben je potom prokomentarisao debi svog sunarodnika, Klasa-Jana Huntelara.

- Huntelar je sjajan igrač, ali proveo je pet nedjelja van terena. Bio je ovo težak meč za njega. Nije imao sreće da se upiše u strijelce na svom prvom meču, mada je imao šanse. Ipak, siguran sam da će postići mnogo golova za Real u budućnosti.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Roben: Moj najbolji gol u Realu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Roben i Hajnce spremni za Barsu
» Messi jest egoist, ali je najbolji na svijetu
» IFFHS: Casillas najbolji vratar u 2008. godini

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: