Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Real lako do pobjede!!! Empty
PočaljiNaslov: Real lako do pobjede!!!   Real lako do pobjede!!! Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 11:22 am

Real Madrid - BATE Borisov 2:0

Strijelci: 1:0 Sergio Ramos (11), 2:0 van Nistelroij (57)

Nakon pobjede Cluja protiv Rome u rimu mnogi su poželjeli sličan scenarij i u Madridu gdje je u srijedu navečer gostovao prvak Bjelorusije. No, do nove nogometne senzacije nije došlo. 'Kraljevski klub' je lako stigao do prvih bodova ove sezone u Ligi prvaka, ne dopustivši suparnicima ni najmanju priliku da im ugrozi ambicije. Uostalom, osim pobjede 2:0 i statistika je u svakom pogledu bila na strani Reala. Nogometaši iz Bjelorusije tek su sedam puta zaprijetili udarcima golmanu Ilkeru Casillasu, dok su domaćini to učinili čak 23 puta, Real je imao posjed lopte od 63 posto te 8:1 u kornerima.

No, sve bi to bilo nevažno da Sergio Ramos u 11. i Ruud van Niestelroij u 57. minuti nisu iskoristili svoje prilike i dva puta pospremili loptu iza leđa golmana Veremka. Nije nevažno i naglasiti da je Anri Khagush u 62. minuti zaradio drugi žuti karton i nakon njegovog isključenja gosti više nisu imali ni najmanje šanse za bilo kakav uzvrat favoritiranim domaćinima.
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos

Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Real lako do pobjede!!!   Real lako do pobjede!!! Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 2:37 pm

Datum upisa : 30.04.2008

Real lako do pobjede!!! 709371 Real lako do pobjede!!! 709371 Real lako do pobjede!!! 709371 Real lako do pobjede!!! 997798