Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Mađarskoj zlato, Srbiji bronza Empty
PočaljiNaslov: Mađarskoj zlato, Srbiji bronza   Mađarskoj zlato, Srbiji bronza Icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:20 am

Mađarskoj zlato, Srbiji bronza Madjarska_22_08
Vaterpolo reprezentacija Mađarske je pobjedom nad SAD-om od 14:10 danas došla do svog devetog olimpijskog zlata, a bronzu je osvojila Srbija koja je rezultatom 6:4 bila bolja od Crne Gore.

Sasvim zasluženo je do svog devetog olimpijskog zlata stigla vaterpolo reprezentacija Mađarske koja je danas u finalnom meču bila bolja od vateprolista SAD-a koji su se dobro držali u prvom poluvremnu, ali više nisu mogli. Mađari su se ipak pokazali kao puno kvalitetniji i na kraju pobjedu slavili rezultatom 14:10, po četvrtinama 6:4, 3:4, 2:1, 3:1.

Mađarsku reprezentaciju su u ovom meču sa po tri gola predvodili Daniel Varga i Peter Biros koji je imao stopostotan učinak, a dva puta se u strijelce upisao Denes Varga. Kod Amerikanaca je još jednom sjajan bio Tony Azevedo koji je postigao četiri gola, dok su po dva puta precizni bili Layne Beaubien i Jesse Smith.

U meču za bronzu su se vaterpolisti Srbije sjajnom igrom osvetili Crnoj Gori za poraz na Evropskom prvenstvu i bez većih problema je savladali sa 6:4. Iako ih je na Olimpijadi pratilo mnogo pehova, igrači Srbije su ipak zablistali kad je najpotrebnije i već u trećoj četvrtini vodili sa nedostižnih 6:1. Do kraja su Crnogorci smanjili na dva gola razlike, no više nije moglo te su evropski prvaci tako ostali bez medalje.

Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mađarskoj zlato, Srbiji bronza   Mađarskoj zlato, Srbiji bronza Icon_minitimePon Avg 25, 2008 1:36 am

pojma nemam............. ali ne umijem da objasnim.....no dobro....bice bolje Smile

drago mi je zbog madjara

Ženski
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Mađarskoj zlato, Srbiji bronza   Mađarskoj zlato, Srbiji bronza Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 1:24 am

ma tako je,,, vise srece iduci put.. lol!

Ženski
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Mađarskoj zlato, Srbiji bronza   Mađarskoj zlato, Srbiji bronza Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 6:14 pm