BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Amerima zlato u sjajnom finalu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Amerima zlato u sjajnom finalu Empty
PočaljiNaslov: Amerima zlato u sjajnom finalu   Amerima zlato u sjajnom finalu Icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:17 am

Amerima zlato u sjajnom finalu Usa_zlato
U Peking su poslali najbolje i oni su im donijeli zlato. No, u finalnoj su se utakmici morali dobro pomučiti, pa čak i strepiti, ne bi li došli do konačnih 118:107.

Iako su pogodili osam od prvih 11 pokušaja za tricu i u prvom poluvremenu postigli čak 69 poena, da bi došli do zlata Amerikanci su dugo morali lomiti sjajne Španjolce. Aktualni svjetski prvaci predvođeni Rudyjem Fernandezom ostali su u priključku punih 38 minuta. Tada, pri 108:104 Wade pogađa tricu, Kobe u sljedećem napadu zabija iz rollinga te su tako dva najbolja američka igrača u finalu osigurali veliko američko slavlje.

Španjolci su se sjajno držali u prvom poluvremenu iako su im Amerikanci u prvih 20 minuta ubacili čak 69 poena. Sa 61 posto šuta i isto toliko postignutih koševa imali su prihvatljiv zaostatak od osam poena te raspoložene Rudyja i Pau Gasola.

Teško je reći kakvu je obranu Španjolska igrala u prvom poluvremenu budući da se na prste jedne ruke moglo nabrojati koliko puta su Amerikanci bili natjerani igrati 5-na-5. Atletski superiorni Ameri jednostavno su odbijali prestati trčati u leđa Španjolcima što je rezultiralo brojnim lakim poenima. Uz to, SAD je do odmora tricu gađao 8/14, Wade je pogodio svojih prvih šest šutova, mini-serije su imali i Kobe i LeBron i američko vodstvo se kretalo između šest i najvećih 14 poena (58:44).

No, u drugom dijelu Amerikanci su naletjeli na Španjolsku zonu i odjednom smo gledali jednu od verzija susreta kakvoj su se aktualni svjetski prvaci nadali – Amerikancima je stao šut izvana, a Španjolci su pick and rollom i visokim postotkom šuta za tricu držali priključak. A bio je tu i briljantni Rudy Fernandez koji je tricom u 32. minuti smanjio na 91:89. Tada je svima bila jasno da Amerikanci po prvi puta na turniru neće pobjeći svojem suparniku.
U posljednjoj dionici izbornik Krzyzewski ostavio je milijune dolara na klupi, potpuno skrativši rotaciju i igrajući s četiri mala. Paul je bio na playu, uz Wadea i Kobea je LeBron igrao na ’četvorci’. S druge strane show su vodili ’probuđeni’ Navarro, 17-godišnji Rubio i sjajni Rudy uz vrlo dobre braću Gasol. Pau je tri i pol minute prije kraja smanjio na 104:99, Kobe je na drugoj strani pogodio tricu uz (peti) prekršaj Rudyja, ali Navarro opet zabija iz reketa, pa pronalazi Carlosa Jimeneza na otvorenoj trici za 108:104 točno 2:18 prije kraja. No, na drugoj strani je ponovno iza linije 6,25 precizan Wade, dok Jimenez ne zabija tricu s gotovo istog mjesta otkud je pogodio 50-ak sekundi ranije. Kobe je na drugoj strani precizan iz gužve za 113:105 i slavlje Amerikanaca već je tada lagano započelo.

Wade je bio prvo ime kod Amerikanaca sa 27 poena (trice 4/7), Kobe Bryant je dodao 20 uz 6 asistencija, LeBron James je ubacio 14, a Chris Bosh i Chris Paul svaki po 13. Španjolci su imali šest dvoznamenkastih, Rudy Fernandez je ubacio 22 (trice 5/9), Pau Gasol završio sa 21 uz 6 skokova, a Juan Carlos Navarro je bljesnu na kraju blijedog turnira te zabilježio 18 poena i 4 asista.













ali sve ovo je sada manje bitno, najbitnije je da je beckham bio na tribinama, i vidjela sam ga na tvu tako je swadak biooooooo Amerima zlato u sjajnom finalu 516251
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Amerima zlato u sjajnom finalu Empty
PočaljiNaslov: Re: Amerima zlato u sjajnom finalu   Amerima zlato u sjajnom finalu Icon_minitimePon Avg 25, 2008 1:38 am

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cheers
hvala sto si mi javilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Amerima zlato u sjajnom finalu 820704


navijala sam za spance,bekam je vjerovatno za sad,ali,bas me briga Amerima zlato u sjajnom finalu 25818
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Amerima zlato u sjajnom finalu Empty
PočaljiNaslov: Re: Amerima zlato u sjajnom finalu   Amerima zlato u sjajnom finalu Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 1:23 am

odkud znas, znam da voli la lakerse ali i u spaniji je dugo bio, ja mislim daje njemu bilo svejedno...hheh Amerima zlato u sjajnom finalu 44403
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Amerima zlato u sjajnom finalu Empty
PočaljiNaslov: Re: Amerima zlato u sjajnom finalu   Amerima zlato u sjajnom finalu Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 6:17 pm

ma samo da se on pojavio,to je vazno Very Happy

moja majka mislila da je on dao malo para samo da bi ga kamera prikazala Amerima zlato u sjajnom finalu 146496
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Amerima zlato u sjajnom finalu Empty
PočaljiNaslov: Re: Amerima zlato u sjajnom finalu   Amerima zlato u sjajnom finalu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Amerima zlato u sjajnom finalu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Njemačka u finalu
» Ajkule u finalu!
» Omladinci u finalu EP !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: