BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Empty
PočaljiNaslov: TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL   TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 6:12 pm

Ispunjenje sna

Martin Jol i Željko Petrović, tandem trenera na klupi Hamburgera, do juče su se nadali da će igru svog tima u narednoj sezoni bazirati na Rafi van der Vartu. A onda su, jutro nakon što su deklasirali Juventus u prijateljskom meču (3:0) pročitali naslov u Bildu - “Adios, Rafael”.
Dok se madridska Marka bavila teškom povredom Snajdera, njemački dnevnik donio je ekskluzivnu priču o “noćnom dogovoru” između Hamburgera i Reala. Sat i po nakon ponoći, sastanak čelnih ljudi dva kluba završio se stiskom ruke i dogovorom po kojem će holandski vezista preći u Madrid za 13 miliona eura.
Vijest je potom osvanula na sajtu Rafaela van der Varta, 25-godišnjeg fudbalera koji je čak pet sezona nosio dres Ajaksa, a potom tri godine igrao u Hamburgeru.
- Prelazak u Real uvijek je bio moj san. Još kada sam prije više od 15 godina počeo da trčim za loptom. Kao što svi znaju, majka mi je iz Španije, a ja sam uvijek imao snažne veze sa tom zemljom - izjavio je Van der Vart, koji se zahvalio i svom doskorašnjem klubu:
- Veoma sam srećan što sam bio član Hamburgera. Nijedan klub i nijedni navijači neće vas prihvatiti tako srdačno. Moja supruga i ja smo im zahvalni za sve - kazao je Holanđanin.
Da li su u Real Madridu odlučili da angažuju Van der Varta tek kada su saznali da duži period neće moći da računaju na Veslija Snajdera, za sada nije poznato. Ipak, neki španski mediji nisu propustili priliku da istaknu kako je Real “ekspresno završio posao”. Snajder se povrijedio samo šest sati prije nego što je angažovan Van der Vart.
Jučerašnjim transferom nastavljena je “holandizacija” Reala. Roben, Drente i Snajder stigli su prošle godine, prije njih Rud van Nistelroj...
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Empty
PočaljiNaslov: Re: TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL   TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:20 am

meni je osobno van der vaart odličan igrač i bit će pravo pojačanje za naš klub

(samo da kažem da je razlog zbog kojeg me nije bilo na forum zadnjih 5 dan kvar na internetu pa nisam bio u mogućnosti da komentiram)
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Empty
PočaljiNaslov: Re: TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL   TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:39 am

ok,drago mi je da si opet dosao
bilo je neobicno bez tebe
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Irhad
Prolaznik
Prolaznik
Irhad


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 34
Lokacija : BiH
Datum upisa : 25.07.2008

TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Empty
PočaljiNaslov: Re: TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL   TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:42 am

e jarane... of topisi malo vise.... smorise me ove zene....
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Empty
PočaljiNaslov: Re: TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL   TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:52 am

bice tebe kad te ja uhvatim TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL 216705
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Empty
PočaljiNaslov: Re: TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL   TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TRANSFER U PONOĆ - VAN DER VART POTPISAO ZA REAL
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Julio Baptista potpisao za Romu na cetiri godine
» VIDEO: Ronaldo proslavio transfer s Paris Hilton
» Nasri potpisao za Arsenal
» Robinho potpisao za Manchester City

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Club de Fútbol-
Skoči na: