BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Robinho potpisao za Manchester City

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 11:20 pm

U posljednjim trenucima prijelaznog roka stigla je senzacionalna vijest o potpisivanju Robinha za Manchester City. Predsjednik Real Madrida, Ramon Calderon, sam je potvrdio informaciju.

Da prodali smo ga i to zbog ponude koju nismo mogli odbiti i zbog njegove velike želje da napusti klub, riječi su Calderona.

Nije otišao u Chelsea kao što je želio, ali barem je u engleskoj Premier ligi. Odšteta koju je City platio iznosi 42 milijuna eura. Potpisao je petogodišnji ugovor prema kojem će godišnje zarađivati šest milijuna eura.

Novi vlasnici Manchester Citya, kompanija Abu Dhabi nije dugo čekala na pojačanje i promjene u klubu. Tek što su preuzeli drugi najjači klub iz Manchestera prodali su Ćorluku i doveli senzacionalno Robinha.



Robinho potpisao za Manchester City 725498
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 12:20 am

ma nek je otišao
Nazad na vrh Ići dole
Tamych
Fan
Fan
Tamych


Ženski
Broj poruka : 146
Godina : 31
Lokacija : En mundo Real
Datum upisa : 31.08.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 12:23 am

Robinho potpisao za Manchester City 725498 Ja da sam Calderon nebi mu dala da ide i ostavila bi ga da cijelu sezonu presjedi na klupi...
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 12:50 am

hahahah
sto bi onda bio na mukama Robinho potpisao za Manchester City 443589
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Tamych
Fan
Fan
Tamych


Ženski
Broj poruka : 146
Godina : 31
Lokacija : En mundo Real
Datum upisa : 31.08.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 12:56 am

Ma kreten otic iz Reala u Manc haj da je United moze proci nego u City... pa sta on ima u glavi Robinho potpisao za Manchester City 725498 cisti... a cula sam da su Man. City kupili neki arapi puni ko brod i da planiraju dovaeti Fabregasa i Torresa Robinho potpisao za Manchester City 193670
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 12:58 am

torresa bi i mogli nekako, ali fabregas ostaje u arsenalu.....pa sta bi arsenal bez cesca???..... Robinho potpisao za Manchester City 326738
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 1:00 am

aha,jesu,procitala sam i ja da su ga kupili arapi
heheheh
ako kupe fabregasa Very Happy onda ce da se tuce sa robinhom Robinho potpisao za Manchester City 146496 Robinho potpisao za Manchester City 393377 Robinho potpisao za Manchester City 474540
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Tamych
Fan
Fan
Tamych


Ženski
Broj poruka : 146
Godina : 31
Lokacija : En mundo Real
Datum upisa : 31.08.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 1:11 am

Ja nevjerujem da bi Arse prodo Cesca ni da bi Liverpoll prodo Torresa
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 1:19 am

cesc nece iz arsenala.......a i torres se jos uvijek ne zali na liverpool, niti se oni zale na njega...tako da mislim da su to samo prazne price................
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 11:18 am

zerina_walcott ::
cesc nece iz arsenala.......a i torres se jos uvijek ne zali na liverpool, niti se oni zale na njega...tako da mislim da su to samo prazne price................


Robinho potpisao za Manchester City 697871
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Robinho potpisao za Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Robinho potpisao za Manchester City   Robinho potpisao za Manchester City Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Robinho potpisao za Manchester City
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Robinho se zabunio: Nisam mogao odbiti Chelsea...pardon, City
» Nasri potpisao za Arsenal
» Julio Baptista potpisao za Romu na cetiri godine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Club de Fútbol-
Skoči na: