BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nadal peti uzastopni put slavio u Barseloni

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nadal peti uzastopni put slavio u Barseloni Empty
PočaljiNaslov: Nadal peti uzastopni put slavio u Barseloni   Nadal peti uzastopni put slavio u Barseloni Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 10:43 pm

Najbolji teniser svijeta Rafael Nadal osvojio je peti uzastopni put turnir u Barseloni, pošto je pobijedio svog zemljaka Španca Davida Ferera sa 2:0, po setovima 6:2, 6:5. Nadal je bio prvi nosilac turnira, a ovo finale bilo je repriza prošlogodišnjeg.

- Ovo je za mene mnogo više nego ostvaranje sna. Nikada nijesam ni zamišljao da bih mogao ovdje pet puta da pobijedim. Čestitam Davidu. Čak iako nije mogao da trijumfuje, odigrao je sjajan turnir - rekao je Nadal.

Nadal je od 2005. godine izgubio samo četiri meča na šljaci. Posljednji put od svog zemljaka Huana Karlosa Ferera u Rimu prošle godine, kada nije bio sasvim u formi.vProšlog vikenda postao je prvi čovjek koji je osvojio pet uzastopnih turnira u Monte Karlu, a glavni je favorit da peti uzastopni put osvoji Otvoreno prvenstvo Francuske sljedećeg mjeseca u Parizu.

Aktuelni je šampion Otvorenog prvenstva Australije i Vimbldona, a sljedeći turnir igra u Rimu, gdje je do sada tri puta pobjeđivao.

- Pokušaću da ponesem svoju dobru formu u Rim. Ako budem igrao najbolje što mogu, mislim da imam dobru šansu da trijumfujem - rekao je 22-godišnji Nadal.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Nadal peti uzastopni put slavio u Barseloni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Arsenal slavio kod Hulla
» Bayern slavio, remi Lyona i Fiorentine
» United ponovo slavio, Arsenal kiksao
» Nadal i Kifer u finalu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: