Van der Vaart debitirao golom i asistencijom!

Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! Empty
PočaljiNaslov: Van der Vaart debitirao golom i asistencijom!   Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! Icon_minitimePet Avg 08, 2008 2:12 pm

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u Bogoti domaći Independiente Santa Fe 2-1 u senzacionalnoj debitantskoj partiji Rafaela van der Vaarta...

Nizozemac je ušao u igru u drugom poluvremenu prijateljske utakmice, kojom je madridski klub uveličao 470. obljetnicu osnivanja glavnoga kolumbijskog grada u tada još nepostojećoj Kolumbiji.

Zamijenio je u 46. minuti Robinha pri vodstvu domaćih 1-0 s kraja prvog dijela. U 55. je kreirao prvu akciju opasnu po gol domaćih, a u 77. izjednačio zabivši u premijernom nastupu u dresu “kraljevskog kluba”. Na tome nije stao, već je u idućoj minuti asistirao za Portugalca Pepea, koji je zabio za konačnih 2-1.

Real je od 20. minute igrao bez isključenog Salgada.

Na stadionu El Campin utakmicu je motrilo 30.000 ljudi.

Prijateljska nogometna utakmica:

Independiente Santa Fe – Real Madrid 1-2 (Seijas 40 / Van der Vaart 77, Pepe 78)

Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! 477159 Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! 477159 Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! 477159 Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! 477159 Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! 477159 Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! 477159 Van der Vaart debitirao golom i asistencijom! 477159

-
» Mourinho debitirao pobjedom
» Raul 212. golom proslavio jubilej
» Van der Vaart navija za Barcelonu !?
» David Villa ili Rafael Van Der Vaart ?
» Gotovo je: Van der Vaart seli u Madrid!

BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Utakmice,rezultati.../Matchs,results...-