BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nasri potpisao za Arsenal

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Nasri potpisao za Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Nasri potpisao za Arsenal   Nasri potpisao za Arsenal Icon_minitimeSub Jul 12, 2008 3:45 pm

Iz Arsenala su napokon potvrdili: mladi francuski veznjak Samir Nasri (21) priključuje se londonskome nogometnom klubu...

U priopćenju stoji samo da je Nasri potpisao višegodišnji ugovor. The Sun tvrdi da je njegova cijena 12 milijuna funti.

Novim će se suigračima dosadašnji igrač Marseillea priključiti 21. srpnja na pripremama u Austriji.

- Vrlo sam sretan što sam napokon postao Arsenalov igrač. Znajte da mi to mnogo znači. Veliki je to korak unaprijed u mojoj karijeri jer Arsenal je veliki klub – izjavio je mladi nogometaš, kojeg Francuzi drže potencijalom vrijednim Zidaneova nasljednika.

- Oduševljeni smo što smo doveli Samira Nasrija – kazao je trener Arsenala Arsene Wenger dodavši:

- Mlad je, brz i tehnički izvanredno potkovan nogometaš. Pokazao je ogroman potencijal svojim predstavama u dresu Marseillea i francuske reprezentacije u protekle dvije sezone.

Novi suigrač Eduarda da Silve mogao bi napokon odlučiti i sudbinu Aleksandra Hleba, koji traži da ga Wenger pusti u Barcelonu.
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nasri potpisao za Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasri potpisao za Arsenal   Nasri potpisao za Arsenal Icon_minitimeSub Jul 12, 2008 5:44 pm

dako im krene ovo god!
to ja samo kazem zbog zery i lily
inace navijam za man u Nasri potpisao za Arsenal 819808
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos


Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

Nasri potpisao za Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasri potpisao za Arsenal   Nasri potpisao za Arsenal Icon_minitimeSub Jul 12, 2008 7:39 pm

ja sam isto za man utd
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nasri potpisao za Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasri potpisao za Arsenal   Nasri potpisao za Arsenal Icon_minitimeSub Jul 12, 2008 8:08 pm

super Nasri potpisao za Arsenal 396903
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Nasri potpisao za Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasri potpisao za Arsenal   Nasri potpisao za Arsenal Icon_minitimeNed Jul 13, 2008 1:05 am

da nadam se da ce im krenuti malo bolje......inace Samir je potpisao ugovor na 4 godine.... srecno mu bilo, a i Arsenalu....... Nasri potpisao za Arsenal 396903
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
Sponsored content





Nasri potpisao za Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasri potpisao za Arsenal   Nasri potpisao za Arsenal Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nasri potpisao za Arsenal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Enjoy Arsenal
» David Silva potpisao novi ugovor sa Valencijom
» Arsenal slavio kod Hulla
» United ponovo slavio, Arsenal kiksao

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: