Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

United ponovo slavio, Arsenal kiksao Empty
PočaljiNaslov: United ponovo slavio, Arsenal kiksao   United ponovo slavio, Arsenal kiksao Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 2:08 pm

United ponovo slavio, Arsenal kiksao United_21_02

Pored derbija na Villa Parku, danas je odigrano još pet mečeva 26. kola engleske Premier lige od kojih je poslednji igran na Old Traffordu gdje je Manchester United novu pobjedu slavio protiv Blackburna.

Iz kola u kolo je ekipa Manchester Uniteda sve bliže novoj tituli prvaka Engleske, a ovaj put poraz u meču protiv Vragova nije uspjela izbjeći ni ekipa Blackburna koja je na Old Traffordu poražena sa 2:1. Roversima nije pomoglo ni to što je u 32. minuti meča Roque Santa Cruz konačno zatresao mrežu Uniteda, na čijem se golu danas nalazio Tomasz Kuszczak, koja se prije toga nije zatresla punih 1377 minuta.

Prije poravnanja Santa Cruza, United je poveo u 23. minuti kada pogodak postiže Wayne Rooney, a nova tri boda timu sa Old Trafforda je u 60. minuti donio Cristiano Ronaldo koji fantastičnim udarcem izvodi slobodni udarac i loptu šalje u same rašlje gola Blackburna. Vragovi sada imaju osam bodova više od Liverpoola koji sutra dočekuje Manchester Citya.

Poraz Aston Ville od Chelsea nije uspio znčajnjije iskoristiti Arsenal koji je na svom terenu sa Sunderlandom odigrao remi bez golova, te se Aston Villi i mjestu koje vodi u Ligu prvaka približio tek na šest bodova. Topnicima danas nije pomogao ni odličan debi Andreya Arshavina koji iz par sjajnih prilika nije uspio zatresti mrežu gostiju.

Bez golova je odigran i meč između Middlesbrougha i Wigana, dok su na puno efektniji način bodove podijelili Stoke i Portsmouth koji su svoj meč završili rezultatom 2:2 i tako nakon što su svi golovi postignuti u poslednjih 15 minuta meča. Tako je na kraju pored Manchestera danas jedinu domaću pobjedu slavio još Bolton koji je sa 2:1 bio bolji od West Hama čiju su mrežu u 10. i 11. minuti zatresli Matthew Taylor i Kevin Davies.
MiLeNa*BeCkS

Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: United ponovo slavio, Arsenal kiksao   United ponovo slavio, Arsenal kiksao Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 4:59 pm

United ponovo slavio, Arsenal kiksao 477159 United ponovo slavio, Arsenal kiksao 477159 United ponovo slavio, Arsenal kiksao 477159