BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bekam ruši Šiltonov rekord

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Bekam ruši Šiltonov rekord Empty
PočaljiNaslov: Bekam ruši Šiltonov rekord   Bekam ruši Šiltonov rekord Icon_minitimeSub Mar 28, 2009 1:02 am

Engleski fudbalski reprezentativac Dejvid Bekam rekao je da je prelaskom u Milan popravio formu, ali i da bi mogao da obori rekord golmana Pitera Šiltona od 125 nastupa za nacionalni tim.

Bekam bi mogao da dođe do 109 nastupa za Englesku na prijateljskoj utakmici protiv Slovačke u subotu, ili na kvalifikacionoj utakmici za Svjetsko prvenstvo protiv Ukrajine u srijedu i tako popravi rekord Bobija Mura od 108 nastupa.

- Velika mi je čast da igram za Englesku, a u ovom trenutku svaka utakmica za mene predstavlja bonus. Kada sam imao 94 ili 95 nastupa nijesam očekivao da ću odigrati ni 100 mečeva i svi su mislili da ću se povući - rekao je Bekam.

Bekam je istakao da nijesu najvažnije brojke, već da se Engleska kvalifikuje na Svjetsko prvenstvo.

Raspored utakmica engleske reprezentacije je takav da bi Bekam mogao da obori Šiltonov rekord i prije Svjetskog prvenstva 2010. godine.

- Svi su počeli da pričaju o rekordu. Ovoga trenutka ne razmišljam o tome, jer znam da stvari mogu da se promijene. Međutim, igranje u Milanu mi pruža mogućnost da igram na višem nivou, a samim tim i međunarodne utakmice, što bi obaranje rekorda učinilo mogućim - dodao je “Beks”.

Bekam je iz Los Anđeles Galaksija došao na pozajmicu u Milan i u italijanskom klubu će ostati do kraja sezone.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Bekam ruši Šiltonov rekord
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ako se Bekam zaljubi
» Dejvid Bekam
» Bekam, Pepsi i Al Kaida
» Bekam debituje kao rezerva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: