BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bekam, Pepsi i Al Kaida

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Bekam, Pepsi i Al Kaida Empty
PočaljiNaslov: Bekam, Pepsi i Al Kaida   Bekam, Pepsi i Al Kaida Icon_minitimePon Dec 29, 2008 1:11 am

NEVIĐENE MJERE BEZBJEDNOSTI U DUBAIJU ZBOG DOLASKA MILANA


Poslije 10 godina rečeno je zbogom jednoj velikoj saradnji. Marketinški najzastupljeniji fudbaler današnjice Dejvid Bekam raskinuo je ugovor sa “Pepsijem”, vrijedan skoro tri miliona eura, kako bi se, dok je u Evropi, potpuno posvetio saradnji sa “Vodafonom” i “Armanijem”.
- Saradnja sa “Pepsijem” ostaće mi u lijepom sjećanju. Glumio sam sve i svašta, sarađivao sa Bijonse Nouls i Dženifer Lopez i nekim od najvećih svjetskih fudbalera – rekao je novi fudbaler Milana, koji će za “rosonere“ u 2009. odigrati 10 utakmica i nakon toga se, kako je planirano, vratiti u LA Galaksi.
Ipak, dolazak Bekama u Milan i odlazak na pripreme u Dubai zadali su probleme i čuvenoj britanskoj tajnoj obavještajnoj službi MI6.
Naime, u glavnom gradu Ujedinjenih Arapskih Emirata 6. januara Milan će odigrati prijateljsku utakmicu sa Hamburgerom, na kojoj će debitovati i Bekam u “crveno-crnom“ dresu, a u MI-6 smatraju da bi engleski reprezentativac mogao da bude idealna meta terorista. Zbog toga su u Dubaiju sprovedene neviđene mjere obezbjeđenja kako bi u ponedjeljak, kada stiže ekspedicija Milana, sve prošlo bez mogućih incidenata.
- Imamo veliku glavobolju. Sve je sa bezbjednosne strane isplanirano kao da je riječ o nekoj državnoj posjeti. Mjere bezbjednosti jednostavno ne mogu biti veće. Navikli smo na to da zvijezde dolaze u Dubai, ali ova posjeta se razlikuje po tome što će biti i potpisivanja autograma, treninga i slično. Obožavaoci će željeti da vide Bekama izbliza i to će svakako biti drugačije od svega što smo do sada radili – rekao je neimenovani član obezbjeđenja koji je uključen u pripremanje bezbjednosnih mjera
Bekama će naoružani čuvari paziti 24 časa dnevno, a ulice oko mjesta na kojem će trenirati biće zatvorene za saobraćaj. Obožavaoci koji budu željeli da priđu bliže Beksu moraće da prođu kroz detektore za metal.
Ovo nije prvi put da se ime Bekama povezuje sa mogućim terorističkim napadima Al Kaide. U avgustu 2007. ta teroristička organizacija pored Bekama, prijetila je i Vejnu Runiju i Tijeriju Anriju.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Bekam, Pepsi i Al Kaida Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam, Pepsi i Al Kaida   Bekam, Pepsi i Al Kaida Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 7:34 pm

Sto kod nas nekad ne dodje...Kod nas nema terorista.
A zao mi je sto je raskinuo ugovor sa Pepsijem, navikla sam ga vidim na flasama
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Bekam, Pepsi i Al Kaida Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam, Pepsi i Al Kaida   Bekam, Pepsi i Al Kaida Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 1:21 am

ja se plasim za njega......... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Bekam, Pepsi i Al Kaida Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam, Pepsi i Al Kaida   Bekam, Pepsi i Al Kaida Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 6:48 pm

sto bjate??????
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Bekam, Pepsi i Al Kaida Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam, Pepsi i Al Kaida   Bekam, Pepsi i Al Kaida Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 11:28 pm

pa to je al kaida....ko zna sta im moze pasti na pamet....da ga ubiju ne daj boze Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Bekam, Pepsi i Al Kaida Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam, Pepsi i Al Kaida   Bekam, Pepsi i Al Kaida Icon_minitimePet Jan 02, 2009 12:52 am

ma ne bjini, nece!!!! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bekam, Pepsi i Al Kaida Empty
PočaljiNaslov: Re: Bekam, Pepsi i Al Kaida   Bekam, Pepsi i Al Kaida Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bekam, Pepsi i Al Kaida
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ako se Bekam zaljubi
» Bekam preskup za RAI
» Dejvid Bekam
» Bekam roso nero!
» bekam na camcu :):)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: