BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ramosu neće smetati ako se Peres vrati

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ramosu neće smetati ako se Peres vrati Empty
PočaljiNaslov: Ramosu neće smetati ako se Peres vrati   Ramosu neće smetati ako se Peres vrati Icon_minitimePet Feb 06, 2009 11:35 pm

Odbrambeni igrač Reala Madrida Serhio Ramos izjavio je kako mu uopšte neće smetati ako se Florentino Peres vrati u klub. Takođe, Španac je rekao kako će Peresu zauvjek biti zahvalan.

Nekadašnji predsjednik Reala Florentino Peres bi mogao opet da se vrati u klub ovoga ljeta. Ramosu to ne bi smetalo, jer je upravo potpisao za Madriđane kada je Peres obavljao funkciju predsjednika.

- Zauvjek ću biti zahvalan Florentinu Peresu, jer me je doveo u Real kada sam bio niko i ništa. Imao sam samo 19 godina, a on je platio za mene sumu koju nijedan drugi klub ne bi - rekao je Ramos.

Španac je takođe pričao o trenutnoj formi u Realu, navodeći da je u početku imao problema sa kondicijom.

- Nijesmo mašine i trenutno dajemo sve od sebe. Osjećam se jako dobro, konačno sam povratio dobru formu i zadovoljan sam sa svojim performansama - zaključio je Realov defanzivac.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Ramosu neće smetati ako se Peres vrati Empty
PočaljiNaslov: Re: Ramosu neće smetati ako se Peres vrati   Ramosu neće smetati ako se Peres vrati Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 9:05 pm

Ramosu neće smetati ako se Peres vrati 477159 Ramosu neće smetati ako se Peres vrati 477159
Nazad na vrh Ići dole
 
Ramosu neće smetati ako se Peres vrati
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Real: Ramosu utakmica suspenzije, Van der Vaart na transfer listi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: