BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Snajder: Barsa ima sreće

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Snajder: Barsa ima sreće Empty
PočaljiNaslov: Snajder: Barsa ima sreće   Snajder: Barsa ima sreće Icon_minitimePet Feb 06, 2009 11:35 pm

Za razliku od većine fudbalske javnosti koja je zadivljena ofanzivnom i sjajnom pas igrom Barselone, vezista madridskog Reala, Vesli Snajder, smatra da su Katalonci samo srećan tim sa dobrim individualcima.

- Ne bojimo se igranja protiv Barselone. Oni su u dobroj formi, ali se mi ne plašimo nikoga. Razliku u Barseloni pravi Mesi. Mi smo ekipa, oni su grupa individualaca. Mnogo su kvalitetni i imaju sjajan tim ove sezone, ali takođe imaju i sreće, što se vidjelo u meču protiv Santandera – izjavio je Snajder za „AS“.

- Stvari im idu na ruku, kao nama prošle godine. Postoje prilike u kojim ne igraju tako dobro, ali imaju sjajne individualce i dosta sreće.

Tromjesečna pauza nakon Evropskog prvenstva i dalje se osjeća u igri holandskog internacionalca koji nikako da ponovi predstave iz prethodne sezone.

- Nisam zadovoljan jer ne igram na nivou koji priželjkujem. Znam da mogu bolje, imam više kvaliteta nego što trenutno pokazujem – zaključio je Snajder.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Snajder: Barsa ima sreće Empty
PočaljiNaslov: Re: Snajder: Barsa ima sreće   Snajder: Barsa ima sreće Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 9:07 pm

BRAVOO!!! TAK JE KAK TI KAZES..
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Snajder: Barsa ima sreće Empty
PočaljiNaslov: Re: Snajder: Barsa ima sreće   Snajder: Barsa ima sreće Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:49 am

da....oni kreteni...gledala sam proslu utakmicu kako igraju...raspadaju se
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Snajder: Barsa ima sreće Empty
PočaljiNaslov: Re: Snajder: Barsa ima sreće   Snajder: Barsa ima sreće Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Snajder: Barsa ima sreće
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zidan: Navijam za Real, ali je Barsa bolja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: