Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Hannover 96 - Milan Empty
PočaljiNaslov: Hannover 96 - Milan   Hannover 96 - Milan Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 5:38 pm

Prijateljska: Hannover 96 - Milan 2-3

Nogometaši Milana slavili su 3-2 protiv Hannovera u prijateljskoj utakmici odigranoj pred više od 40.000 ljudi na AWD Areni...

Domaćin je poveo pogotkom realizacijom najstrože kazne u desetoj minuti. Siguran izvođač bio je Huszti, a tim se rezultatom otišlo na odmor.

Nakon osam minuta igre u drugom poluvremenu Andrij Ševčenko je izjednačio rezultat, kojeg samo dvije minute kasnije Filippo Inzaghi uobličava u vodstvo Milana. Isti igrač poništio je Hannoverovo izjednačenje iz 74. minute, svojim drugim pogotkom postignutim samo dvije minute nakon što je Hanke postavio 2-2.

Prijateljska utakmica:

Hannover 96 – Milan 2-3 (Huszti 10 -11m, Hanke 74 / Ševčenko 53, Inzaghi 55, 76)