BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Beckham: Bilo je dobro za prvi put

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Beckham: Bilo je dobro za prvi put Empty
PočaljiNaslov: Beckham: Bilo je dobro za prvi put   Beckham: Bilo je dobro za prvi put Icon_minitimePet Jan 09, 2009 5:09 pm

David Beckham zadovoljan je s 45 odigranih minuta u prvom nastupu za svoj novi klub Milan, u prijateljskoj utakmici u Dubaiju protiv HSV-a...

Gotovo 20 tisuća navijača toplo je pozdravilo izlazak na teren 33-godišnjeg engleskog slavnog nogometaša, koji je u Milanu na tromjesečnoj posudbi iz LA Galaxyja. Beckham je odigrao samo prvo poluvrijeme jer još nije spreman za svih 90, a Milan je pobijedio HSV boljim izvođenjem jedanaesteraca, nakon što je rezultat u 90 minuta igre bio 1-1...

- Vrlo sam zadovoljan mojom prvom utakmicom u dresu Milana. Sada se osjećam pomalo i umorno, ali to je normalno nakon ovako intenzivnog rada na treninzima. U Milanu se doista žestoko radi i to mi je jako dopada. Na terenu sam se osjećao dobro, a igranje s fenomenalnim suigračima samo vam olakšava posao. Bilo je uzbudljivo odigrati prvu utakmicu za Milan, a sasvim sigurno ću biti uzbuđen i kada ću odigrati prvi dvoboj u talijanskom prvenstvu.

O samoj utakmici rekao je tek kratko:

- Pobjeda na penale sigurno nije najbolji način, ali drago mi je da smo dobili utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Beckham: Bilo je dobro za prvi put Empty
PočaljiNaslov: Re: Beckham: Bilo je dobro za prvi put   Beckham: Bilo je dobro za prvi put Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 7:37 pm

Bravo!!!!!!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Beckham: Bilo je dobro za prvi put
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» prvi van der vaartov gol za real

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: Beckham-
Skoči na: