BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zbunjeni Guti najavljuje da Real može "osvojiti sve"

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Zbunjeni Guti najavljuje da Real može "osvojiti sve" Empty
PočaljiNaslov: Zbunjeni Guti najavljuje da Real može "osvojiti sve"   Zbunjeni Guti najavljuje da Real može "osvojiti sve" Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 4:49 pm

Jedan od tri Realova kapetana pozdravio je navijače prigodnom izjavom da njegova momčad još uvijek može osvojiti "sve" trofeje, zaboravivši da je već ispala iz domaćeg kupa...

- Barcelona zna da je Real još itekako živ. Dapače, mi smo najveći kandidati za sve trofeje – rekao je Jose Maria Gutierrez, izazvavši dizanje obrva među prisutnim novinarima.

Naime, Real je iz domaćeg kupa izbačen od trećeligaša, u prvenstvu zaostaje za 12 bodova za Barcelonom, a u Ligi prvaka za protivnika ima favorizirani Liverpool.

- Real neće baciti koplje u trnje. Barcelona ima prednost, ali mi smo aktualni prvaci i oslanjamo se na tu činjenicu – objasnio je Guti svoj sumnjivi optimizam.

- Ostvarenje cilja nam je komplicirano, ali ne i nemoguće. Dovoljno je da do kraja prvenstva više ne izgubimo ni boda – nastavio je predočavati svoj "pakleni" plan 32-godišnji srednjak.

Siječanj je već mjesec u kojemu je moguće skresati Barceloninu prednost.

- Oni imaju više utakmica (zbog Kupa, op. a.) i osjećat će umor, što mi moramo iskoristiti – naglasio je Guti.

A već u nedjelju Real čeka opasan protivnik, aktualni doprvak Španjolske Villarreal. Svlada li Gutijeva momčad moćne provincijalce, možda će u Realovim redovima još netko pored njega postati optimist.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Zbunjeni Guti najavljuje da Real može "osvojiti sve"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Guti pauzira 15 dana
» Guti najavio odlazak iz Reala
» Ronaldo:"Odlazim u Real,ostalo me ne interesuje"
» Fabregas:"Prerano je za prelazak u Real"
» Britni najavljuje novi album za devet mjeseci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: