BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Victoria Beckham

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 8:41 pm

Viktorija Adams/Bekam

Ime Viktorija Kerolajn Adams/Bekam
Umetničko ime Poš Spajs
Datum rođenja 17. april 1974. god
Mesto i država rođenja Engleska, Goafs Oak, Ujedinjeno Kraljevstvo
Žanr Pop muzika
Hitovi Hitovi sa grupom Spajs Gerls, solo Out Of Your Mind
Karijera 1994- i dalje aktivna


Viktorija Kerolajn Adams/Bekam (engl. Victoria Caroline Adams/Beckham) poznata je engleska pevačica, modna kreatorka i pisac. Svetsku slavu stekla je kao Poš Spajs u grupi Spajs Gerls.


Poš Spajs

Još kao dete, Viktorija pokazuje sklonost prema muzici i glumi. "Sećam se da je bila jako zainteresovana za glumu i muziku, ali niko od nas nije imao pojma koliko će slavna postati", rekla je jedna njena bivša nastavnica. U školi su malu Viktoriju zvali Sticky Vicky, jer je bila jako mršava. Drugi nastavnik je dodao: "Bila je divna devojčica, ali sitna i tanka kao grančica". Nastavnica je dodala: "Čudno je koliko je postala slavna. Kao da je bilo juče kada se igrala sa drugovima i želela da postane nešto veliko".

1994. godine je Viktorija otišla u London i postala članica grupe Tač (engl. Touch), zajedno sa Melani Čizom, Melani Braun, Džeri Halivel i Mišel Stefanson. Stefanson je ubrzo napustila grupu, a na njeno mesto došla je Ema Banton. Devojke su živele zajedno, pisale pesme, vežbale koreografije i snimale demo-snimke. U jednom trenutku, spazio ih je Sajmon Faler iz američke izdavačke kuće Virgin Records. Devojke putuju u SAD i tamo potpisuju ugovor, a onda se vraćaju u London i snimaju svoj prvi album. Faler im menja ime iz Tač u Spajs gerls (Spice Girls).

Njihov debitantski singl Wannabe se pojavio 4. juna 1996. i Spajsicama doneo internacionalni uspeh. U novembru iste godine izdaju album Spice. Album se prodao u osam miliona primeraka širom sveta i dobio mnoštvo nagrada. U Evropi dobio je ukupno 8 Platinastih ploča, a i SAD 7.

1997. godine izdale su drugi album, Spiceworld, kao i film Spiceworld: The Movie. Album se prodao u neverovatnih 10 miliona kopija širom sveta, a film je zaradio čak 75 miliona dolara. Ipak, film nije zadivljujuće prošao kod kritičara, a nije baš zadivio ni publiku, koja je došla uglavnom da bi videla film koji su uradile divne Spajsice. 1999. godine, film je nominovan u sedam kategorija za nagradu "Zlatna malina", a Spajsice dobijaju nagradu za "Najgore glumice". U novembru 1997. godine, Spajsice su otpustile Falera zbog prevelikog pritiska koji je vršio na njih, a onda su same raspodelile poslove. Viktorija je vodila računa o marketingu. Ipak, i njoj i Emi je počeo da nedostaje Falerov način rada, i one su se njemu vraćale, što je govorilo da će se grupa ubrzo raspasti.

1998. iz benda odlazi Džeri Halivel. Zajedno sa preostalim Spajsicama, Melani Čizholm, Melani Braun i Emom Banton, Viktorija snima pesmu Goodbye, čiji se spot pojavljuje na Božić 1998. Zatim su se Spajsice razdvojile na neko vreme, da bi se ponovo okupile (bez Džeri) 2000. godine, i u novembru izdale album Forever. Album je imao svega jedan dupli singl, Holler/Let Love Lead The Way. Planirani su i singlovi Weekend Love, Tell Me Why i If You Wanna Have Some Fun, ali oni nikada nisu objavljeni. U februaru 2001. godine, grupa se zvanično rastaje.

Sredinom 2007. Spajs Gerls u celokupnom sastavu su se okupile radi zajedničke turneje krajem godine i početkom 2008. U vreme planiranja nove turneje, bilo je neizvesno hoće li i Mel Bi učestvovati u projektu, budući da je u to vreme bila trudna sa glumcem Edijem Marfijem. Džeri je izjavila kako bi se grupa okupila i bez Mel Bi, u sastavu Džeri-Mel Si-Viktorija-Ema, ali nije bilo potrebe za tim, budući da je Mel Bi pristala. Spajsice su za novembar pripremile novi singl Headlines (Friendship Never Ends), a šuška se da su za pravljenje novog materijala unajmile Bonoa Voksa, pevača grupe U2.

Čelnici "EMI Entertejment", produkcijske kuće sa kojom Spajsice trenutno rade, uplašili su se da Viktorijino prilično mršavo telo neće moći da podnese pritisak turneje, pa joj je prepisana dijeta. Ali, ne za mršavljenje, već za - debljanje! Čelnici "EMI" smatraju da Viktorija mora pod hitno da se ugoji, kako bi uspela da do kraja "odradi" novu turneju Spajsica.

Solo karijera

Viktorija je 2000. snimila duet sa grupom Truesteppers, pod nazivom Out Of Your Mind. Pesma se našla na albumu Truestepping, albumu Truesteppers-a iz 2000. godine. Out Of Your Mind se kotirao na drugom mestu UK muzičke liste.

Njen prvi solo album, Victoria Beckham, izlazi 2001. Singlovi sa ovog albuma bili su Not Such An Innocent Girl i A Mind of Its Own, a oba su zauzela šesto mesto na UK listi. Na albumu je, pored popa, preovlađivao r'n'b i hip-hop zvuk, koji u to doba uzima maha. Album se prodao u 52,016 hiljada u celom svetu, i to je poslednji oficijelni album Viktorije Bekam. 2004. godine, izdaje dupli singl This Groove/Let Your Head Go, koji zauzima treće mesto na UK muzičkoj listi, i tu prestaje Viktorijina karijera kao pevačice.

Modna kolekcija

Viktorija 2000. postaje "britanski ambasador" modne kolekcije Dolče i Gabana. Takođe, uradila je nekoliko modnih revija za svog dobrog prijatelja Roberta Kavalija, na čijim je revijama nosila nekoliko haljina.

Njena lična modna kolekcija, nazvana jednostavno - Vitkorija Bekam, počela je da izlazi 2004. godine, i od tada niže uspehe. Na odeći, Viktorija ostavlja i svoj logo, u vidu svojih inicijala VB (VB). Njena prva linija odeće bila je u rok uličnom stilu i sastojala se pretežno od stvari od teksasa - pantalona, jakni i suknji. I svaki komad odeće imao je logo VB.

Sem što je modni kreator, Viktorija je i poznati stilista. Ona je 2007. "obukla" Toma Kruza i njegovu ženu Kejti Holms za dodelu nagrada "Oskar". Takođe je u martu 2007. odredila stajling Kejti Holms na fotosetu za magazin US Harpers Bazaar. U junu 2007. bila je sudija na Graduate Fashion Week u Londonu, a 5. juna 2007. magazin Glamour magazin proglasio ju je "Ženom godine". 14. juna 2007. se pojavila njena modna linija dVb denim, dizajnirana specijalno za američko tržište. U septembru 2007. izašle su dve njene kolekcije, Intimately Beckham Night i His & Hers, kao i svoju debitantsku kolekciju kozmetike, V-Sculpt.

Porodični život

Viktorija se 1999. udala za fudbalera Dejvida Bekama, sa kojim je dobila tri sina: Bruklina (1999), Romea (2001) i Kruza (2005).

Viktorija i Dejvid počeli su da izlaze 1997. godine, a upoznali su se na jednoj od utakmica Mančester Junajteda, u kome je Dejvid tada igrao. "Kada sam video Viktoriju u spotu Spajsica, rekao sam drugu - ovo je devojka koju želim da oženim!", rekao je Dejvid kada se 1999. oženio Viktorijom. Kada je počeo da izlazi sa njom, rekao je: "Bio sam ubeđen da je dolazila zbog drugih igrača". Ali se prevario! Viktorija je redovno dolazila na utakmice da bi videla baš njega. Dejvid je zaprosio Viktoriju 24. januara 1998. godine, i ona je pristala. 4. marta 1999. rođen je njihov sin Bruklin Džozef. Tačno četiri meseca kasnije, njih dvoje su se venčali u jednom zamku u Irskoj. Venčanju su prisustvovale tri Spajsice, Melani Braun, Ema Banton i Melani Čizom. Njihov drugi sin, Romeo Džejms, rođen je 1. septembra 2001. godine. I Bruklinu i Romeou kumovi su bili pevač Elton Džon i glumica i model Elizabet Harli. Njihov treći sin, Kruz Dejvid, rođen je 20. februara 2005. Bekamovi su rekli da bi voleli da imaju mnogo dece, kao i da sada posebno žele kćerku. Bekamovi trenutno žive u Los Anđelesu, gde Dejvid igra za tim LA Galaksi.

Bekamovi su bliski prijatelji sa bračnim parom Tom Kruz-Kejti Holms, kao i sa Dženifer Lopez-Mark Entoni. Viktorija je kuma Bluebel Madoni, kćerci Džeri Halivel.

"Najsvežiji Bekam trač" je priča da je Viktorija trudna - po četvrti put! Bliski izvori tvrde da Viktorija ovoga puta nosi devojčicu, koja je dugogodišnja želja bračnog para Bekam. Uvek sam želela devojčicu, sa kojom bih mogla da se družim i da je podučavam modnim savetima. Dečake mnogo više zanima fudbal, rekla je Viktorija jednom prilikom. Navodni razlog što je trudnoća ostala skrivena je to što ima mnogo slavnih trudnica (Kristina Agilera, Dženifer Lopez), koje i tako idu na turneje. Izvor blizak Bekamovima kaže: Viktorija to planira da otkrije tek kada se završi turneja benda Spajs Gerls.

U jednom nedavnom intervjuu, Viktorija je otkrila da je "zaljubljena u svog muža kao i prvog dana", a o sebi je rekla: Nikada nisam smatrala da ću daleko dogurati. Smatrala sam da sam osrednja pevačica i osrednja glumica. Ne mogu da verujem da sam ovako puno postigla u toj profesiji.[b]
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Lily
Beckham's fan
Beckham's fan
Lily


Ženski
Broj poruka : 575
Godina : 32
Lokacija : Travnik, BiH <3
Datum upisa : 26.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimePon Maj 19, 2008 7:37 pm

Ajoj gdje ovo nađe.................... ja volim njen stil oblačenja.......neka ljudi pričaju šta oće ali VICTORIA BECKHAM diktira modne trendove Victoria Beckham 396903 živjela
Nazad na vrh Ići dole
http://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimePon Maj 19, 2008 11:38 pm

zdravo bila lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 7:57 pm

Lily ::
Ajoj gdje ovo nađe.................... ja volim njen stil oblačenja.......neka ljudi pričaju šta oće ali VICTORIA BECKHAM diktira modne trendove Victoria Beckham 396903 živjela
slazem se Victoria Beckham 477159
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 8:05 pm

ja nju ne volim, al et kad je becks voli onda moram i ja, a fakat se najbolje oblaci....
Nazad na vrh Ići dole
Vasilisa
Fan
Fan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 06.07.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 11:09 am

Ja je pre nisam volela, kao udata je za becksa i sve to...
sad mi je slatka, mada mislim da po svaku cenu hoce da privuce paznju medija i zbog toga daje neke glupe izjave
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 3:13 pm

a ja je volim zbog njenog stila.....a ne vjerujem da hoce da privuce paznju, dovoljno je samo da se pojavi i mediji se sjate oko nje.....
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 3:19 pm

PA TO JE ZBOG TOGA STO JE BECKSOVA ZENICA..... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 7:03 pm

ja je volim zato sto je i on voli (vjerovatno) Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimePon Jul 07, 2008 12:33 am

MiLeNa*BeCkS ::
ja je volim zato sto je i on voli (vjerovatno) Very Happy Very Happy

jel to ono: ako je on sretan i ja cu biti??? Victoria Beckham 353826
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimePon Jul 07, 2008 12:06 pm

jeste Victoria Beckham 353826
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeUto Jul 08, 2008 12:46 am

Victoria Beckham 269160 Victoria Beckham 269160 Victoria Beckham 269160 POKUSAT CU I JA TAKO DA RAZMISLJAM
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeUto Jul 08, 2008 1:22 am

beckham_girl17 ::
Victoria Beckham 269160 Victoria Beckham 269160 Victoria Beckham 269160 POKUSAT CU I JA TAKO DA RAZMISLJAM


jeeeeeeeeeee Victoria Beckham 477159 Victoria Beckham 477159 Victoria Beckham 477159
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 1:12 am

bravo amina, postajes sve bolja i bolja....... Victoria Beckham 385528
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 1:22 pm

zerina_walcott ::
bravo amina, postajes sve bolja i bolja....... Victoria Beckham 385528

boze sto si ti dvolicna Victoria Beckham 443589 Victoria Beckham 443589 Victoria Beckham 443589 Victoria Beckham 953602
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 1:45 pm

MiLeNa*BeCkS ::
zerina_walcott ::
bravo amina, postajes sve bolja i bolja....... Victoria Beckham 385528

boze sto si ti dvolicna Victoria Beckham 443589 Victoria Beckham 443589 Victoria Beckham 443589 Victoria Beckham 953602
ako sam dvolicna, reci mi koju mene tuces, da tebe ova druga malo Victoria Beckham 953602
Victoria Beckham 961843 Victoria Beckham 961843 Victoria Beckham 961843 Victoria Beckham 961843 Victoria Beckham 961843 Victoria Beckham 961843
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 1:48 pm

bijem obje!!!!!!!!!
aaaa,sta ces sad
jednu cu ja a drugu amina Victoria Beckham 156645 Victoria Beckham 767835
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 1:50 pm

a nece amina mene da bije, ona i ja se volimo...... Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 1:53 pm

necu ni ja onda Victoria Beckham 7761
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 2:11 pm

Victoria Beckham 396931
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 7:28 pm

amina bi mogla da bije onu koja kaze da je beckham star iako obje zerine volim, jedna me nervira kad kaze da je star...ali necemo se nikaako biti jer sto bi rekla zery takva ljubav ne postoji... lol!
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:37 pm

Victoria Beckham 396931 Victoria Beckham 477159 Victoria Beckham 477159 Victoria Beckham 477159
Victoria Beckham 820704
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 10:16 pm

cool Victoria Beckham 477159 Victoria Beckham 477159 Victoria Beckham 477159
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimePet Jul 11, 2008 1:02 am

OPET JA PAMETNO REKLA... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitimePet Jul 11, 2008 1:04 am

beckham_girl17 ::
OPET JA PAMETNO REKLA... Embarassed

pametnice nasa lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Victoria Beckham Empty
PočaljiNaslov: Re: Victoria Beckham   Victoria Beckham Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Victoria Beckham
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Fanovi zamalo pregazili Victoria Beckham
» Victoria i David se preobratili na budizam?
» Victoria po Holivudu traga za Angelinom
» 'Victoria Beckham jede samo kuhanu hranu'

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥BECKHAM's world♥ :: His family-
Skoči na: