BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 3:36 am

Najbolji svjetski tenisač Rafael Nadal veliki je ljubitelj nogometa. Iako je poznato da je navijač madridskog Reala, Nadal priznaje da je sklon i Barceloni...

- Istina je, ja sam Barçin simpatizer, možete to slobodno istaknuti. U Barceloni sam uvijek nailazio na odličan tretman, kao da sam član obitelji. Takav osjećaj je uzajaman, dakle, i s moje strane prema Barceloni - ispričao je Nadal novinaru Sporta tijekom promocije Nikea.

Zanimljivo da je ovo Nadalovo priznanje stiglo samo jedan dan nakon što je još jedna zvijezda španjolskog sporta, vozač Formule 1 Fernando Alonso, rekao kao više uživa u gledanju utakmica Barcelone nego Realovih, iako je navijač ''kraljevskog kluba''.

Rafael Nadal, nećak bivšeg Barceloninog braniča Miguela Angela Nadala, ističe da je, naravno, Real i dalje njegov prvi klub:

- Veliki sam obožavatelj nogometa, pratim prvenstvo svakoga vikenda i ne propuštam niti jednu utakmicu. Real nije imao puno sreće na početku sezone, a onda su ozljede dodatno pogoršale situaciju. S druge strane, Barcelona igra najljepši nogomet na svijetu.

Najbolji svjetski tenisač ne dvoji o identitetu najboljeg nogometaša na svijetu:

- Lionel Messi je trenutno najbolji igrač na planeti.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 3:41 am

nije, mrzim mesija... Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 827319
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 3:42 am

i ja Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 41773 i barsu i sve tamo Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 41773 u sklopu sa nadalom Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 953602
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 10:21 pm

MiLeNa*BeCkS ::
i ja Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 41773 i barsu i sve tamo Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 41773 u sklopu sa nadalom Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 953602
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife
Beckham's wife
zerina_walcott


Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimePon Dec 08, 2008 3:15 pm

mrsh obje.....ja ga volim, pa sta voli i on volim i ja......... :P
Nazad na vrh Ići dole
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimePon Dec 08, 2008 6:53 pm

zerina_walcott ::
mrsh obje.....ja ga volim, pa sta voli i on volim i ja......... Razz

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 827319 Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 827319 Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 953602
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimePon Dec 08, 2008 10:18 pm

onda cemo mi da te bijemo Razz
pa ti trazi nekog da te brani lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:07 am

OCEL TADA DA TE NADAL BRANI, AAAA???
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:13 am

eee,zery....ne mislim da ce.... Very Happy Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 443589 Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 443589 Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 443589
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:14 am

Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real 674831
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real   Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nadal: Navijam i za Barcelonu, ne samo za Real
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zidan: Navijam za Real, ali je Barsa bolja
» Nadal: Real treba kupiti Benzemu
» Van der Vaart navija za Barcelonu !?
» Puyol odigrao 400. utakmicu za Barcelonu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: