BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića Empty
PočaljiNaslov: Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića   Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 3:35 am

Arjen Robben, nizozemski nogometaš u Realu i dalje čeka povratak na travnjak nakon što je doživio poknuće vlakana na potkoljenici desne noge...

Nizozemac je posljednju prvenstvenu utakmicu za Real odigrao 15. studenoga kada je Real poražen na gostovanju kod Valladolida (1-0). Inače, tijekom cijele ove sezone je odigrao samo osam utakmica u prvenstvu, a u svojim dnevnicima koje piše za Marcu je ustvrdio:

- Ozljede koje imam misterij su i za mene samoga.

Robben ima svog osobnog liječnika, naturaliziranog Kineza Tscheu La Linga, koji je prije dva tjedna napao liječničku službu kraljevskog kluba riječima:

- Ti liječnici su diletanti. Robbenu nisu davali hranu koja mu je potrebna. Na tome sada radimo, da mu damo drukčije namirnice od onih kojima se hranio - napomenuo je La Ling, inače bivši nogometaš Ajaxa, Feyenoorda, Panathinaikosa i Marseillea.

Osim što je odavno sagradio imidž ''staklenog igrača'' (koji je konstantno ozlijeđen) za Robbena kolaju priče da uživa samo u nezdravoj, brzoj hrani.

- Istina je. Godinama sam bio na pizzama, hamburgerima i sličnom, ali to više nije moja praksa. Ne jedem niti to, niti hrpe krumpirića. Prihvaćam da je to možda bio razlog što nisam uvijek bio maksimalno spreman, a time sam i povećavao rizik od ozljeda. Liječnici u Realu? Oni nisu ništa krivi.

Inače, Arjen Robben bi po izjavama iz Reala mogao biti spreman za nedjeljnu utakmicu Primere u kojoj Real na svom stadionu dočekuje Sevillu.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića Empty
PočaljiNaslov: Re: Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića   Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 10:12 pm

Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića 997798 Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića 477159
Nazad na vrh Ići dole
 
Robben: Više ne jedem pizze i hrpu krumpirića
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Robben spreman protiv Valencije
» Robben: Pola karijere u "autu" zbog ozljeda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: