BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Deko najavio odlazak iz Barselone

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Deko najavio odlazak iz Barselone Empty
PočaljiNaslov: Deko najavio odlazak iz Barselone   Deko najavio odlazak iz Barselone Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 4:17 pm

Fudbaler Barselone Deko izjavio je u cetvrtak da je od tog kluba dobio dozvolu za pronalazenje novog angazmana na kraju sezone.

- Prihvaticu onu ponudu koja je dobra i za Barselonu i za mene. Otici cu tamo gdje zelim, a skoro sam siguran da ce to biti Engleska ili Italija. Hocu da igram na vrhunskom nivou, a u Spaniji je takav klub jos samo Real, a odlazak u Madrid ne dolazi u obzir, rekao je Deko.

Deko, koji ce u avgustu napuniti 31 godinu, dosao je u Barselonu u ljeto 2004. iz Porta, posto je te godine osvojio Ligu sampiona sa klubom koji je tada trenirao Zoze Murinjo.

Igrajuci za Barselonu, Deko je osvojio dvije titule prvaka Spanije i Ligu sampiona 2006. godine. Ove sezone Portugalac je imao mnogo problema sa povredama, pa je bio starter na samo 14 utakmica.

Spanski mediji navode da, pored Deka, odlazak iz Barselone na kraju sezone najavili su jos Ronaldinjo, Samjuel Eto, Lilijan Tiram, Tjeri Anri i Ejdur Gudjonsen.

Barselona sledeceg vikenda, u poslednjem kolu sampionata Spanije, igra protiv Mursije. Ekipa Franka Rajkarda izgubila je sve sanse za osvajanje drugog mjesta, pa ce sledece sezone morati da igra u kvalifikacijama za Ligu sampiona.

Deko najavio odlazak iz Barselone Dekoum9


srecan mu put lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Deko najavio odlazak iz Barselone Empty
PočaljiNaslov: Re: Deko najavio odlazak iz Barselone   Deko najavio odlazak iz Barselone Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 7:38 pm

i od mene mu sretno bilo, po mom misljenju ko god dođe u Barsu pokvari se npr.Anry, evo sada i Ronaldinho van forme skroz, pa mu je molje da ide....Ali mozda ja to mislim posto mrzim Barselonu.... :ljuti:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
Beckham's fan
Beckham's fan
Lily


Ženski
Broj poruka : 575
Godina : 32
Lokacija : Travnik, BiH <3
Datum upisa : 26.04.2008

Deko najavio odlazak iz Barselone Empty
PočaljiNaslov: Re: Deko najavio odlazak iz Barselone   Deko najavio odlazak iz Barselone Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 8:06 pm

Ja volim Barcu........ Deko najavio odlazak iz Barselone 41773 Deko najavio odlazak iz Barselone 221749 Deko najavio odlazak iz Barselone 41773
Nazad na vrh Ići dole
http://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Deko najavio odlazak iz Barselone Empty
PočaljiNaslov: Re: Deko najavio odlazak iz Barselone   Deko najavio odlazak iz Barselone Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 1:51 pm

Lily ::
Ja volim Barcu........ Deko najavio odlazak iz Barselone 41773 Deko najavio odlazak iz Barselone 221749 Deko najavio odlazak iz Barselone 41773

:ljuti: :ljuti: :ljuti: :ljuti:
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Deko najavio odlazak iz Barselone Empty
PočaljiNaslov: Re: Deko najavio odlazak iz Barselone   Deko najavio odlazak iz Barselone Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 7:34 pm

zato sto ti SVEKRIVA voli BARSU.... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Lily
Beckham's fan
Beckham's fan
Lily


Ženski
Broj poruka : 575
Godina : 32
Lokacija : Travnik, BiH <3
Datum upisa : 26.04.2008

Deko najavio odlazak iz Barselone Empty
PočaljiNaslov: Re: Deko najavio odlazak iz Barselone   Deko najavio odlazak iz Barselone Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 7:50 pm

nije mi sve-kriva ja ju volim...................... cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
Sponsored content





Deko najavio odlazak iz Barselone Empty
PočaljiNaslov: Re: Deko najavio odlazak iz Barselone   Deko najavio odlazak iz Barselone Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Deko najavio odlazak iz Barselone
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Deko: Dajte nam Barsu
» Guti najavio odlazak iz Reala

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: