BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Empty
PočaljiNaslov: Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka   Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:46 pm

Američka glumica Lindsi Lohan ostala je bez svoje stranice na društvenom sajtu Facebook zato što su administratori pomislili da se radi o nekom prevarantu.

"Prvo sam se smijala, a potom naljutila, zato što su svi ljudi koji se na Facebooku pretvaraju da sam ja odlučili da sam ja lažna", izjavila je glumica a prenosi tabloid People na svom sajtu.

Lindsi Lohan (22) je potom otvorila stranicu na konkurentskom društvenom sajtu MySpace, u iščekivanju da Facebook ponovo osposobi njen profil.


Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka 146496 Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka 146496 Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka 146496 Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka 146496 Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka 146496 Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka 146496
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
beckham_girl
Admin
Admin
beckham_girl


Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Empty
PočaljiNaslov: Re: Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka   Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 10:37 pm

Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka 443589 Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka 443589
Nazad na vrh Ići dole
Giovinco20




Muški
Broj poruka : 12
Godina : 33
Lokacija : Rozaje
Datum upisa : 07.01.2009

Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Empty
PočaljiNaslov: Re: Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka   Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Icon_minitimePon Jan 12, 2009 12:17 am

Neka su je vala:D:D:D:D:
Nazad na vrh Ići dole
Tina-sa

Tina-sa


Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 34
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 21.02.2009

Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Empty
PočaljiNaslov: Re: Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka   Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 6:34 pm

bas mi ju zao... Razz
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Empty
PočaljiNaslov: Re: Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka   Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 7:32 pm

hahaha...i meni Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Sponsored content





Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Empty
PočaljiNaslov: Re: Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka   Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lindsi Lohan protjerana sa Facebooka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♣Stars♣ :: News-
Skoči na: