BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Real sprema ponudu za Benzemu

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Real sprema ponudu za Benzemu Empty
PočaljiNaslov: Real sprema ponudu za Benzemu   Real sprema ponudu za Benzemu Icon_minitimePet Okt 10, 2008 5:47 pm

Prema navodima španjolskih medija, 20-godišnji napadač Lyona Karim Benzema bit će glavna meta Real Madrida u zimskom prijelaznom roku...

Iako je uprava “kraljevskog kluba” i tijekom ljeta pokazala interes za Benzemu, njihove glavne mete bili su Cristiano Ronaldo i David Villa, čiji su pokušaji dovođenja okončali neuspješno.

Benzemin aktualni ugovor s Lyonom ističe tek 2013. godine i predsjednik Lyona Jean-Michel Aulas nedavno je izjavio da će za njegovu kupnju trebati “iskeširati” 100 milijuna eura.

Iako se takve brojke čine dosta pretjeranima, Aulas ima reputaciju teškog pregovarača, tako da je sasvim izvjesno da će Real morati dosta olakšati klupsku blagajnu. Upravo na poziciji napadača Real je najtanji i nema adekvatnu zamjenu u slučaju ozljeda Raula ili Ruuda van Nistelrooyja.

Španjolski mediji navode da je trener Reala Bernd Schuster veliki obožavatelj Benzeme a da je uprava kluba za nova pojačanja spremna odvojiti oko 140 milijuna eura.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
Tamych
Fan
Fan
Tamych


Ženski
Broj poruka : 146
Godina : 31
Lokacija : En mundo Real
Datum upisa : 31.08.2008

Real sprema ponudu za Benzemu Empty
PočaljiNaslov: Re: Real sprema ponudu za Benzemu   Real sprema ponudu za Benzemu Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 1:44 am

ja koliko znam platiti cemo ga 50 mil, bar je tako pisalo na AS-u, a bas mi je drago sto on dolazi, pravo je dobar igrac...
Nazad na vrh Ići dole
 
Real sprema ponudu za Benzemu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Real Madrid sprema ponudu za Balotellija
» Nadal: Real treba kupiti Benzemu
» Real sprema teren za Vengera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Club de Fútbol-
Skoči na: