BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Fabregas: Vratiću se jednog dana u Barsu

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Fabregas: Vratiću se jednog dana u Barsu Empty
PočaljiNaslov: Fabregas: Vratiću se jednog dana u Barsu   Fabregas: Vratiću se jednog dana u Barsu Icon_minitimeUto Okt 07, 2008 7:20 pm

Fudbaler Arsenala Sesk Fabregas rekao je da bi volio da se jednog dana vrati u Barselonu, u čijoj je omladinskoj školi i ponikao. Vezni igrač ima 21 godinu, a u Arsenal je došao sa 16, pošto je prošao juniorske škole u Barseloni. On je i ranije govorio da bi volio da se vrati u stari klub.

- Sanjam da mogu da igram za Barselonu, ali sada sam jako srećan u Arsenalu. Odlučio sam da ostanem i sada sam koncentrisan na osvajanje trofeja. Vidjećemo sljedeće godine - rekao je Fabregas.


Mladi tim Arsenala igra promjenljivo ove sezone. U Ligi šampiona je pobijedio Porto 4:0, ali je u prvenstvu izgubio 2:1 od novog prvoligaša Hala, a odigrao je 1:1 sa Sanderlendom, u meču u kome je Fabregas doieo izjednačenje u nadoknadi vremena.

Fabregas je rekao da se divi načinu na koji su se njegovi nekadašnji saigrači iz mladog tima, Andres Inijesta, Bojan Krkić i Ćavi Ernandes, uklopili u seniorsku ekipu i reprezentaciju.

- Divno je vidjeti toliko igrača iz mladog tima kako igraju u prvoj postavi, tako dobro prilagođeni filozofiji kluba - rekao je Fabregas.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Fabregas: Vratiću se jednog dana u Barsu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Krojf upozorava Barsu
» Deko: Dajte nam Barsu
» Fabregas na meti
» Fabregas tri mjeseca van terena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ☺Zabava☺ :: Sport-
Skoči na: