Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Romi pobjeda, bez golova u Cluju Empty
PočaljiNaslov: Romi pobjeda, bez golova u Cluju   Romi pobjeda, bez golova u Cluju Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 12:30 am

Romi pobjeda, bez golova u Cluju Cluj_17_9
Novo iznenađenje u Ligi prvaka je večeras napravio rumunski Cluj koji je na svom terenu ostao neporažen u meču protiv favorizovanog Chelsea, dok je u drugom susretu grupe A Roma slavila gostujuću pobjedu nad Bordeauxom.

I nakon drugog kola su male ekipe glavni hit Lige prvaka, a uz sjajni kiparski Anorthosis za sada najviše pažnje privlači rumunski Cluj koji je i nakon dva kola u mečevima protiv velikana kakvi su Roma i Chelsea ostao neporažen. I dok je u Rimu rumunski predstavnik slavio pobjedu od 2:1, u do sada najvećem meču na domaćem terenu od kada je ovaj klub osnovan je večeras ugostio i bez golova remizirao sa Chelseaom.

Sam meč na Dr Constantin Radulescu stadionu nije donio previše toga i može se reći da je remi najrealniji ishod. Cluj je bio dominantniji u prvom poluvremenu kada prijeti preko Eugena Trice i Alvara Pereire, dok je tim sa Stamford Bridgea u nastavku uzvratio prilikama Salomona Kaloua. Ovaj susret je obilježila i povreda Didiera Drogbe koji je vrlo loš meč zbog ozbiljnih problema napustio u drugom poluvremenu.

Puno više uzbuđenja je tako donio drugi meč ove grupe u kome je Roma rezultatom 3:1 slavila gostujuću pobjedu nad Bordeauxom. Iako je domaćin prvi poveo golom Yoanna Gourcuffa u 18. minuti, na njega je krajnje negativno uticao crveni karton Carlosa Henriquea koji je teren napustio u 36. minuti. Igrača više je Vučica iskoristila u poslednjih pola sata kada prvo na 1:1 poravnava Mirko Vučinić, a potom pobjedu Rimljana sa dva gola ovjerava Julio Baptista