Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Bayern - Lyon 1:1 (Demichelis(ag)25', Ze Roberto) Empty
PočaljiNaslov: Bayern - Lyon 1:1 (Demichelis(ag)25', Ze Roberto)   Bayern - Lyon 1:1 (Demichelis(ag)25', Ze Roberto) Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 11:40 pm

Bayern - Lyon 1:1 (Demichelis(ag)25', Ze Roberto) Benzema_juninho_govou_AFPV
U TIJEKU su utakmice drugog kola Lige prvaka u skupina E, F, G i H. Razvoj događaja na terenima širom Europe pratite uživo na Indexu.

Iako se večeras igra puno zanimljivih susreta, posebnu ćemo pozornost posvetiti dvoboju na Allianz Areni u Muenchenu, u kojem se sastaju Bayern i Lyon.

U prvom kolu Bayern je slavio minimalno 1:0 na neugodnom gostovanju u Bukureštu protiv Steaue. Bavarci su se vratili sa zacrtana tri boda, no onda su doživjeli katastrofu u Muenchenu kada ih je ponizio Werder. Još su izgubili od Hannovera u prvenstvu te u lošem ozračju dočekuju ovu utakmicu.

S druge strane, Lyon je s(p)retno izvukao bod na Gerlandu protiv Fiorentine, iako je gubio s 0:2.

Ova utakmica je ujedno i dvoboj njemačkog i francuskog prvaka pa će biti zanimljivo vidjeti tko je trenutno u boljoj formi. Ulog je velik, pogotovo za goste koji ne bi smjeli izgubiti žele li dalje u ovoj skupini.

Bayern: Rensing, Lucio, Demichelis, Ribery, Toni, ze Roberto, Klose, Lahm, Oddo, Schweinsteiger, Breno

Lyon: Lloris, Cris, Bodmer, Juninho, Fred, Benzema, Govou, Mensah, Makoun, Reveillere, Toulalan

Počela je utakmica u Muenchenu.

Juninho je u petoj minuti dobro ubacio iz slobodnjaka na drugu vratnicu, no nema pogotka. Mensah je zakasnio.

Lahm je odlično prošao po lijevoj strani, zatim ušao u sredinu u potegnuo s nekih 20ak metara od gola. No, Lloris je siguran i samo je pokupio ovu loptu.

Juninho je pucao slobodnjak s desne strane iskosa, odlično ubacio, zatim je Fred pucao glavom u bliži kut, a Resning je sa same gol linije izbio loptu. Velika prilika za Lyon i umalo vodstvo.

U 12. minuti odlično je Reveillere ubacio, Toulalan je bio malo prekratak.

Lyon pokazuje da se ne boji Bayerna i da je u Muenchen došao po pobjedu.

Reveillere je opasno priprijetio u 17. minuti. Pucao je s 20ak metara, no lopta je otišla u gol aut, jako blizu spojnice.

Ribery je u 23. minuti dobro opalio po sredini, a Lloris uspijeva odbiti njegov odličan udarac u korner.

Gol za Lyon! U 25. minuti iz daljine je pucao Juninho, a Demichelis je loptu skrenuo u gol. Gosti zasluženo vode.

U 30. minuti odlična prilika za Bayern. Toni se oslobodio jednog čuvara, krenuo sam prema kaznenom prostoru, pucao s visine šesnaesterca, no loptu je Lloris odbio u korner.

Bayern za sada djeluje poprilično nemoćno protiv Lyona. Napadi su im neizrađeni, a istovremeno gosti prijete preko opasnih polukontri.

U 40. minuti, nakon odličnog ubačaja s desne strane, Toni se uspio izboriti za loptu i pucati glavom, no lopta odlazi u gol aut.

Bayern je pritisnuo posljednjih pet minuta u prvom dijelu.

Završilo je prvo poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme:

Počelo je drugo poluvrijeme.

Toni je imao odličnu priliku u 48. minuti, no Lloris odlično brani i čuva mrežu gostiju.

Gol za Bayern! U 52. minuti Miroslav Klose je odlično prošao po desnoj strani, nakon što je izigrao Revelliera, ubacio, a tamo je bio Ze Roberto koji je glavom sa šest, sedam metara poslao loptu u mrežu.

Velika prilika za Lyon u 55. minuti.Nakon ubačaja, Benzema ostaje pola koraka prekratak na petercu i nema vodstva Francuza.

Bayern se nakon vodstva razigrao te sve više prijeti. Ovaj pogodak ih je digao te gostima sada nije lako.

Ribery je u 65. minuti opalio ljevicom s 20ak metara, ali lopta odlazi nekoliko centimetara pored desne vratnice.

Ederson je pokušao u 71. minuti iz daljine, no Rensing brani. Schweinsteiger je samo minutu kasnije ubacio opasnu loptu na par metara od vratiju, no Lloris hvata loptu, iako su u naletu bili Toni i Klose.

Cris je neoprezno povlačio Tonija u 77. minuti, a sudac Varas je pokazao na slobodan udarac. To je bilo na nekih 20ak metara od gola. Slobodnjak je izveo Ribery, ali nije uspio prebaciti živi zid.

Kakva prilika za Benzemu u 84. minuti. Lahm je neoprezno vraćao loptu golmanu, a Benzema je došao do lopte. No, nije uspio postići pogodak. Velika prilika odlazi u nepovrat.

Bayern u samoj završnici još jednom pritišće u namjeri da možda iščupa pobjedu na Allianz Areni.

Ništa od svega, na kraju je završilo neriješeno.

Fiorentina - Steaua 0:0

Fiorentina: Frey, Dainelli, Gamberini, Vargas, Mutu, Gilardino, Montolivo, Jorgensen, Santana, Almiron, Felipe

Steaua: Zapata, Ogararu, Goian, Radoi, Semedo, Dayro Moreno, Nicolita, Marin, Lovin, Ghionea, Stancu

Villareal - Celtic 1:0 (Senna 67')

Villareal: Lopez, Rodriguez, Godin, Capdevila, Eguren, Pires, Cazorla, Llorente, Angel, Senna, Rossi

Celtic: Boruc, Naylor, McManus, Caldwell, Brown, Samaras, Hartley, Wilson, Maloney, Nakamura, McGeady

Aalborg - Manchester United 0:3 (Rooney 22', Berbatov 55',79')

Aalborg: Zaza, Pedersen, Beauchamp, Olfers, Johansson, Augustinussen, Saganowski, Curth, Boegelund, Risgard, Enevoldsen

Manchester United: Van der Sar, Evra, Ferdinand, Cristiano Ronaldo, Berbatov, Rooney, Vidić, Nani, Scholes, Rafael, O'Shea

Arsenal - Porto 4:0 (Van Persie 31',48', Adebayor 40',71')

Arsenal: Almunia, Sagna, Fabregas, Toure, Nasri, Gallas, Van Persie, Walcott, Denilson, Clichy, Adebayor

Porto: Helton, Alves, Benitez, Guarin, Lisandro, Rodriguez, Rolando, Meireles, Costa, Sapunaru, Fernando

Fenerbahče - Dinamo Kijev 0:0

Fenerbahče: Demirel, Lugano, Carlos, Edu, Emre, Kazim, Alex, Guiza, Sahin, Maldonado, Gonul

Dinamo Kijev: Bogush, Betao, Ghioane, Vukojević, Alijev, Bangoura, Eremenko, Diakhate, Mikhalik, El Kaddouri, Ninković

Bate - Juventus 2:2 (Kryvets 17', Stasevich 23', Iaquinta 29', 45+3)

Bate: Veremko, Likhtarovich, Sosnovski, Volodko, Kryvets, Nekhaychik, Rodionov, srasevich, Kazantsev, Rzhevski, Yurevish

Juventus: Manninger, Chiellini, Iaquinta, Del Piero, Nedved, Camoranesi, Giovinco, Grygera, Sissoko, De Ceglie, Legrottaglie
Nazad na vrh Ići dole
zerina_walcott
Beckham's wife

Ženski
Broj poruka : 1017
Godina : 32
Lokacija : sarajevo, ali ubrzo visoko...nadam se.....
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Bayern - Lyon 1:1 (Demichelis(ag)25', Ze Roberto)   Bayern - Lyon 1:1 (Demichelis(ag)25', Ze Roberto) Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 1:43 pm