Werder, Schalke i Bayer izborili prolaz u Kupu

Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Werder, Schalke i Bayer izborili prolaz u Kupu Empty
PočaljiNaslov: Werder, Schalke i Bayer izborili prolaz u Kupu   Werder, Schalke i Bayer izborili prolaz u Kupu Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 1:46 am

Werder, Schalke i Bayer izborili prolaz u Kupu Schalke_hannover_dfb
Werder i Bayer su kao gosti bili uspješni dok je Schalke golovima Westermanna savladao Hannover 2:0.

Erzbirge Aue je poveo protiv Werdera u 6. minuti kada je Muller sjajnim udarcem s preko 25 metara pogodio suprotni kut. Do odmora gosti izjednačuju a strijelac je Pizarro koji glavom pogađa nakon ubačaja Diega. Werder je do pobjede 2:1 i prolaza došao u 54. minuti golom Rosenberga poslije duplog pasa sa Pizarrom.

Energie Cottbus je bio bolji od Borussie M'gladbach 3:0 a zanimljivo da su sva tri gola postignuta iz jedanaesterca. Mainz je dominirao tijekom cijelog susreta protiv Kolna a to je pokazao konačan rezultat 3:1.

Schalke je golovima Westermanna savladao oslabljeni Hannover 2:0, a istim ishodom Bayer Leverkusen je slavio na gostovanju kod Augsburga. Hansa je nakon produžetaka bila bolja od Eintrachta u Frankfurtu 2:1. Oba gola postigao je Kern dok je Fenin pogodio za Eintracht koji je u 90. minuti propustio realizirati jedanaesterac, Caio je šutirao a vratara Hahnel je obranio njegov udarac.