BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Raul : Zao mi je

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Raul : Zao mi je Empty
PočaljiNaslov: Raul : Zao mi je   Raul : Zao mi je Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 11:22 pm

Kapetan madridskog Reala , Raul Gonzales Blanco , jedna od najvecih legendi Reala danas je izrazio zaljenje za odlaskom Robinha u Manchester City . Sport.es kaze kako je Raul bio tuzniji od Robinha .

Iako je Robinho zaplakao na Bernabeu , jer je cuo da ide u Manchester City , plakao je jer mu je bilo drago da se je napokon oslobodio "pravca" u koji ga je Schuster slao . Kapetan Real Madrida danas je pred novinarima izrazio zaljenje za odlaskom Robinha , ali kako kaze , to je bila najpametnija stvar koju je Real mogao uciniti , jer je Robinho vec duze vrijeme nesretan u Realu .

" Stvarno vam je zao kada vas napusti igrac s kojim igrate godinama . To je , kao da izgubite dio sebe - duh momcadi vise nikad nece biti isti . Robinho je bio dio nas ali koliko mi je zao , toliko mi je i drago , ali samo zbog njega . To je bila njegova zelja , njegov san i od nedavno pocinje i njegov novi zivot . Sretno ma bilo gdje bio . " - rekao je Raul .na Bernabeu , jer je cuo da ide u Manchester City , plakao je jer mu je bilo drago da se je napokon oslobodio "pravca" u koji ga je Schuster slao . Kapetan Real Madrida danas je pred novinarima izrazio zaljenje za odlaskom Robinha , ali kako kaze , to je bila najpametnija stvar koju je Real mogao uciniti , jer je Robinho vec duze vrijeme nesretan u Realu .

" Stvarno vam je zao kada vas napusti igrac s kojim igrate godinama . To je , kao da izgubite dio sebe - duh momcadi vise nikad nece biti isti . Robinho je bio dio nas ali koliko mi je zao , toliko mi je i drago , ali samo zbog njega . To je bila njegova zelja , njegov san i od nedavno pocinje i njegov novi zivot . Sretno ma bilo gdje bio . " - rekao je Raul .
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Raul : Zao mi je
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Raul kao nekada
» Raul Gonzales
» Raul dostigao Di Stefana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: