Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Mourinhov prvi talijanski trofej Empty
PočaljiNaslov: Mourinhov prvi talijanski trofej   Mourinhov prvi talijanski trofej Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 1:29 am

Mourinhov prvi talijanski trofej Inter_superkup
Boljim izvođenjem penala Inter je slavio pobjedu 6:5 nad Romom čime je novi trener Jose Mourinho osvojio Superkup - svoj prvi trofej na klupi talijanskog prvaka.

Inter je do vodstva došao u 18. minuti kada je Sulley Muntari u svom službenom debiju nakon dolaska iz Portsmoutha zatresao mrežu Rimljana koji su uzvratili 40 minuta kasnije preko De Rossija.

Kada je Interov rezervista Balotelli pogodio u 83. minuti činilo se da je Inter na pragu pobjede ali utakmicu je u produžetke odveo Mirko Vučinić svojim pogotkom u posljednjoj minuti regularnog dijela utakmice.

Pobjednika Superkupa odlučio je promašaj Juana koji nije bio siguran izvođač penala.

Jose Mourinho nije propustio spomenuti svog prethodnika na klupi, Roberta Mancinija.

Osvojio sam Superkup ali želim podsjetiti da sam ga osvojio jer mi je priliku za to pružio Roberto Mancini koji je s Interom osvojio Scudetto.

Ova utakmica je odgovor onima koji tvrde da se u Italiji na igra dobar nogomet. Vidjeli smo spektakl s četiri pogotka. - rekao je Mourinho.
MiLeNa*BeCkS

Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mourinhov prvi talijanski trofej   Mourinhov prvi talijanski trofej Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 6:09 pm

Mourinhov prvi talijanski trofej 674831 Mourinhov prvi talijanski trofej 674831 Mourinhov prvi talijanski trofej 674831

gadan mi je....a navijala sam za Romu Sad
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos

Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

ja sam sretan jer sam inače veliki navijač intera(čak sam bio na san siru gledat utakmicu).
kako mi je drago što je toti falia penal Mourinhov prvi talijanski trofej 396903