Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

fantasticni Deco za pobjedu Chelsea Empty
PočaljiNaslov: fantasticni Deco za pobjedu Chelsea   fantasticni Deco za pobjedu Chelsea Icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:26 am

fantasticni Deco za pobjedu Chelsea Deco_24_08
Prva nedeljna utakmica engleske Premier lige je donijela novu pobjedu Chelsea do koje je tim iz Londona na gostovanju kod Wigana stigao fantastično izvedenim slobodnim udarcem Portugalca Deca.

Stotine i stotine puta je Portugalac Deco morao gledati kako u Barceloni njegov suigrač Ronaldinho izvodi slobodne udarce, ali je u Chelsea konačno došao na svoje i kao prvi izvođač slobodnih udaraca zablistao već u drugom kolu Premier lige.

Igrala se tek četvrta minuta susreta između Wigana i Chelsea kada je timu iz Londona na dvadesetak metara dosuđen slobodan udarac i loptu je u svoje ruke uzeo Portugalac koga ni šest igrača Wigana u živom zidu nije spriječilo da fantastičnim udarcem zatrese desne rašlje gola nemoćnog Michaela Pollitta.

Iako je bilo par prilika za promjenu, rezultat na JJB stadionu je ipak do poslednjeg sudčevog zvižduka ostao nepromjenjen tako da je Chelsea sa šest bodova iz prva dva kola ostao na prvom mjestu prvenstvene tabele, dok je Wigan i dalje bez pogodaka.

Drugi današnji susret Premier lige je donio sjajnu igru nogometaša Manchester Citya koji su sa 3:0 desklasirali West Hama. Susret je odlučen u intervalu od 65. do 76. minute, kada je dva puta precizan bio Brazilac Elano, a prije toga Daniel Sturridge. Inače, West Ham je od 37. minute igao sa igračem manje kada je isključen Mark Noble
MiLeNa*BeCkS

Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: fantasticni Deco za pobjedu Chelsea   fantasticni Deco za pobjedu Chelsea Icon_minitimePon Avg 25, 2008 1:32 am

bravo deco
iako je igrao u barcu meni je bio drag

Ženski
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: fantasticni Deco za pobjedu Chelsea   fantasticni Deco za pobjedu Chelsea Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 1:27 am

aha, nekako je malen i sladak.

Ženski
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: fantasticni Deco za pobjedu Chelsea   fantasticni Deco za pobjedu Chelsea Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 6:09 pm