Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

Sjajni Francuzi zlatni, Hrvati bez medalje Empty
PočaljiNaslov: Sjajni Francuzi zlatni, Hrvati bez medalje   Sjajni Francuzi zlatni, Hrvati bez medalje Icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:23 am

Sjajni Francuzi zlatni, Hrvati bez medalje Francuska_24_08
Odlična rukometna reprezentacija Francuske je do zlata u Pekingu došla savladavši u finalu Island sa 28:23, a do bronze su došli rukometaši Španjolske koji su rezultatom 35:29 bili bolji od Hrvatske.

Odlične igre u Pekingu, rukometna reprezentacija Francuske je krunisala današnjom pobjedom od 28:23 nad Islandom čime je sasvim zasluženo došla do zlatne medalje. Sav posao su Francuzi obavili još u prvom poluvremenu koje su slavili rezultatom 15:10 i u nastavku su meč rutinski priveli kraju.

Najefikasniji igrač finalnog susreta je bio sjajni Nikola Karabatić koji je iz devet pokušaja postigao osam golova. Iza njega su kod Francuza najefikasniji bili Bertrand Gille sa pet, te Cedric Burdet i Luc Abalo sa po četiri postignuta gola. Kod Islanđana je pet golova postigao Olafur Stefansson, a po četiri puta su precizni bili Arnor Atlason i Snorri Gudjonsson.

Francuzi su tako na tronu Olimpijskog prvaka naslijedili reprezentaciju Hrvatske koja nije uspjela osvojiti niti bronzanu medalju jer je danas od nje sa visokih 35:39 bolja bila Španjolska koja je tako po treći put završila sa bronzom u rukama.

Iako su Hrvati imali dva gola prednosti na poluvremenu, Španjolci su sjajno odigrali drugi dio meča i u njemu bili bolji rezultatom 23:15. Najefikasniji kod Španjolaca su sa po sedam golova bili Carlos Prieto i Juan Garcia, dok je najraspoloženiji u reprezentaciji Hrvatske bio Domagoj Duvnjak koji je svojih sedam pogodaka postigao iz isto toliko pokušaja.

Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Sjajni Francuzi zlatni, Hrvati bez medalje   Sjajni Francuzi zlatni, Hrvati bez medalje Icon_minitimePon Avg 25, 2008 1:33 am

Datum upisa : 05.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Sjajni Francuzi zlatni, Hrvati bez medalje   Sjajni Francuzi zlatni, Hrvati bez medalje Icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:39 pm