Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Valensija - Real Madrid Empty
PočaljiNaslov: Valensija - Real Madrid   Valensija - Real Madrid Icon_minitimePon Avg 18, 2008 8:04 pm

Ekipa Valensije savladala je aktuelnog šampiona Primere Real na Mestalji sa 3:2 u prvom meču španskog Superkupa.

Posle veoma loših nastupa prošle sezone, osvajači Kupa Kralja su uz novog trenera Emerija na klupi, delovali veoma uverljivo, i uspeli da nadigraju Real u većem delu meča. Golovi Huanmea Mate, Davida Vilje i Visentea dali su domaćinu neoophodnu prednost pred revanš na Bernabeu. Iako nisu imali inicijativu u napadu, ekipa Rela uspela je da preko izvanrednog Ruda Van Nistelroja dođe do dva gola u gostima.

Real je uspeo da dođe do vođstva preko Van Nistelroja na isteku prvih petnaest minuta. Valensija se upinjala da stigne do izjednačenja u prvom poluvremenu, ali bez uspeha. Na početku drugog poluvremena igre bivši igrač omladinaca Reala Mata savladao je Kasiljasa posle dodavanja Hoakina. Svega tri minuta kasnije Mata je odlično asistirao Vilji, koji postiže gol.

Trener Reala Bernd Šuster uzvratio je ubacivanjem Arjena Robena u igru, što je odmah poboljšalo napad gostiju.

Roben se odmah uspešno probio po desnoj strani i spektakularnim dodavanjem pomogao Van Nistelroju da izjednači na 2:2.

U 81. minutu Valensija ipak stiže do prednosti pred revanš, pošto je Visente, koji je u igru ušao sa klupe, matirao Kasiljasa posle asistencije SIlve.
dado_ramos
Stizes na Santiago Bernabeu
dado_ramos

Broj poruka : 227
Datum upisa : 23.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Valensija - Real Madrid   Valensija - Real Madrid Icon_minitimePon Avg 18, 2008 10:25 pm

ja nisam baš razočaran zbog 2 gola koja su postignuta u gostima i mislim da bi mogli pobjedit na santiago bernabeu
beckham_girl

Ženski
Broj poruka : 1878
Godina : 31
Lokacija : santiago bernabeu....:)
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Valensija - Real Madrid   Valensija - Real Madrid Icon_minitimeUto Avg 19, 2008 12:21 am

» Real Madrid 2:1 HSV

BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Utakmice,rezultati.../Matchs,results...-