Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Real Madrid 1 - 1 Frankfur Eintracht Empty
PočaljiNaslov: Real Madrid 1 - 1 Frankfur Eintracht   Real Madrid 1 - 1 Frankfur Eintracht Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 3:01 pm

Veceras je Real Madrid neocekivano i razocarano odigrao 1:1 sa Eintracht Frankfurtom kojeg su prije nekoliko godina pobiedili cak i oko 7:0.

Kraljevski klub je opet razocarao i navijace a i pretpostavlja se i Bernda Schustera koji nedavno rekao da se Real polahko uvlaci u formu, no izgleda da to ipak i nije istina.

Utakmica je krenula u 20:30h a zavrsila je vrlo cudno jer je bilo mnogo sudijske nadoknade koju Real Madrid C.F. nazalost nije mogao iskoristiti.

Eintacht Frankfurt je poveo vec u u 7 minuti a strijelac je bio H. Bellaid sto je iznenadilo mnoge. Ono sto je zanimljivo jeste da nije bilo nijednog zutog ni crvenog kartona. Nakon toga poluvrijeme se zavrsilo bez golova ali sa mnogo prilika.

u drugom poluvremenu je Real zestoko napadao i postigao gol u 71 minuti preko Robinha.

» Liverpool - Real Madrid

BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Utakmice,rezultati.../Matchs,results...-