BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kalderon igra po Raulovim notama

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Kalderon igra po Raulovim notama Empty
PočaljiNaslov: Kalderon igra po Raulovim notama   Kalderon igra po Raulovim notama Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 12:40 am

Predsjednici velikih svjetskih klubova oko sebe imaju veliki broj ljudi koji se brinu o interesima kluba, kao i planovima za predstojeće poduhvate. Mali je broj onih koji su spremni na kompromise sa igračima, pogotovo kada su u pitanju poslovi koji se tiču finansija, kao što je prodaja igrača. Jedan od rijetkih je predsjednik Real Madrida, Ramon Kalderon, koji je zamoljen od strane Raula da sačuva tim koji se domogao titule u Primeri, 31. u istoriji kluba.

Kapiten kraljevskog kluba i predsjednik Kalderon, na tu temu su razgovarali za vrijeme slavlja povodom osvajanja titule.

"Za vrijeme slavlja, Raul i Hajnce su me pozvali da razgovaramo. Tom prilikom poručili su mi da ne uništavam tim koji je osvojio dvije titule zaredom. Oni smatraju da nam ne treba previše promjena i da ne bi trebalo da prodajemo igrače ukoliko nismo dobro razmislili o tome. Rekli su mi i da ne bi trebali da dovodimo nove igrače samo da bi ih doveli u klub, jer neko ko obuče dres Reala mora dati veliki doprinos igri“, rekao je Kalderon.


Za vrijeme ljetnje pauze Real je potrošio 120 miliona eura na pojačanja. Na "Berbabeu“ su stigli Snajder, Drente, Saviola, Pepe, Mecelder, Hajnce i Roben. Kalderon smatra da je protekla sezone bila veoma uspješna ali je dodao da će poslušati savjete Raula.

"Igrači ne žele da se veliki uspjeh koji je za nama uništi pogrešnim odlukama. Ja se u potpunosti slažem sa njima. Neće biti velikih troškova, a pisanja medija o dovodjenju pojedinih igrača zvuče kao utopija. Na primjer, igrači kakav je Kristijano Ronaldo dolaze u Real samo ako to žele. Mi ne možemo da ga primoramo da potpiše ugovor sa nama“, dodao je Kalderon.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Kalderon igra po Raulovim notama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kalderon podnio ostavku
» Kalderon: Ramos ostaje u Realu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Club de Fútbol-
Skoči na: