BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Van Der Vaart se nada ostvarenju sna iduce sedmice

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Van Der Vaart se nada ostvarenju sna iduce sedmice Empty
PočaljiNaslov: Van Der Vaart se nada ostvarenju sna iduce sedmice   Van Der Vaart se nada ostvarenju sna iduce sedmice Icon_minitimeNed Avg 03, 2008 8:58 pm

Veznjak Hamburga kazao je kako mu je san igrati za kraljevski klub te da se nada da ce dobiti mnogo vise vijesti naredne sedmice.

"Za sada sam i dalje igrac Hamburga,ali nadam se da ce se sve sto je brze moguce zavrsiti te da ce oba kluba postici dogovor."

"Svakome je san igrati za Real Madrid,pa i meni.Ako zaigram za Real bicu i vise nego sretan.To ne mogu poreci."

"Mirno posmatram citavu ovu situaciju i ponasam se kao drugi,sve dok ne vidimo sta ce se desiti."

"Klub kojem se trenutno moram posvetiti jeste Hamburg,ali svi su svjesni da bih bio presretan potpisati za kraljevski klub.Ali trenutno sam u HSV-u i potpuno sam posvecen njemu."

Za kraj Van Der Vaart je bio upitan od strane novinara,da li je istina da mu je Sneijder,inace njegov suigrac iz reprezentacije Nizozemske pricao mnogo lijepih stvari o Realu.

"Istina je.Rekao mi je da se nada da cu mu se pridruziti-nasalio se Vaart.Rekao mi je da je zbilja divno u Madridu te da me svi ocekuju.Nadam se da cu vise vijesti imati u ponedjeljak."
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Van Der Vaart se nada ostvarenju sna iduce sedmice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Van der Vaart: Nisam mogao ni sanjati bolji debi
» Van der Vaart navija za Barcelonu !?
» David Villa ili Rafael Van Der Vaart ?
» Gotovo je: Van der Vaart seli u Madrid!
» Van der Vaart debitirao golom i asistencijom!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Igraci/Players-
Skoči na: