BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ronaldo:"Odlazim u Real,ostalo me ne interesuje"

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Ronaldo:"Odlazim u Real,ostalo me ne interesuje" Empty
PočaljiNaslov: Ronaldo:"Odlazim u Real,ostalo me ne interesuje"   Ronaldo:"Odlazim u Real,ostalo me ne interesuje" Icon_minitimePet Avg 01, 2008 1:27 pm

Cristiano Ronaldo je za španjolski AS izjavio kako prelazi u madridski Real te da narednog tjedna namjerava obavijestiti Sir Alexa Fergusona da napušta redove engleskog i europskog prvaka.

Saga kojoj se na nazire kraj već mjesecima puni redove svjetskog tiska. Real je spreman platiti koliko treba za Ronalda, Manchester ga ne namjerava prodati, a Portugalac koji se od ozljede oporavlja u domovini izjavio je kako će narednog tjedna obavijestiti svoj klub o tome da karijeru namjerava nastaviti u Madridu.

Sve je u redu. Narednog tjedna se vraćam u Englesku gdje im namjeravam reći da je moja želja da igram za Real i da ne želim više o tome razgovarati. - rekao je Ronaldo za AS.

Španjolski mediji naveli su utorak kao dan kada će se najbolji strijelac Premiershipa suočiti s Fergusonom i gazdama kluba kako bi rekao da je priči došao kraj.

Za razliku od Realovog predsjednika Calderona ovakav njegov stav teško da će naići na odobravanje kod navijača Manchester Uniteda.
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Ronaldo:"Odlazim u Real,ostalo me ne interesuje"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fabregas:"Prerano je za prelazak u Real"
» Real Madrid - Real Betis
» Real Madrid - Real Union

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Club de Fútbol-
Skoči na: