Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Lask Linz vs Real Madrid Empty
PočaljiNaslov: Lask Linz vs Real Madrid   Lask Linz vs Real Madrid Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 7:44 pm

Veceras ce Real Madrid odmjeriti snage u prijateljskoj utakmici protiv Austrijskog LASK Linza, u 19:00h.

Kraljevski klub ce veceras odigrati svoju prvu prijateljsku utakmicu nakon odmora i tih pustih treninga u Austriji. Realov protivnik Linz je prosle sezone zavrsio na 6. poziciji a Kraljevski klub na sampionskom, 1. mjestu.

Ono sto je cudno jeste da se ne zna sastav Real Madrida. Strucnjaci predvidjaju da ce utakmica biti zanimljiva zbog toga sto ce Kraljevski klub igrati fenomenalno.

Datum upisa : 23.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Lask Linz vs Real Madrid   Lask Linz vs Real Madrid Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 7:46 pm

ma nema pola igrača koji su inače u prvoj postavi,ali isto bi trebala biti pobjeda

Ženski
Godina : 33

pa naravno,ali dobro,tu su Raul i Nistelrooy
samo ne znam kakav je ovaj golman... scratch
dado_ramos
dado_ramos

a ima 38 godina već ali nije loš.za on i nemoguće branit ali nekad zna dobit gol koji nebi dobilo ni malo dijete

Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Lask Linz vs Real Madrid   Lask Linz vs Real Madrid Icon_minitimePon Jul 28, 2008 7:10 pm

Baptista,Raul i Saviola za pobjedu Reala

Proslavu stogodišnjice postojanja austrijskog kluba LASK Linz su na najbolji mogući način uveličali nogometaši španjolskog Real Madrida koji su danas tim povodom sa ovim klubom odigrali prijateljski meč u kojem su slavili pobjedu od 3:2. Samom meču je prethodila spektakularna proslava stogodišnjice postojanja LASK Linza, nakon koje je za nogometaše Reala uslijedila prva predsezonska provjera.

Velika proslava navijača LASK Linza je dodatno uvećana u 13. minuti meča kada je efektan gol glavom postigao Christoph Saurer. Ipak, vodstvo slavljenika je trajalo samo sedam minuta kada dobar prodor i ubačaj Arjena Robbena u pogodak glavom pretvara Julio Baptista. Još jedan dobar prodor je Robben imao i u 44. minuti kada je asistirao Raulu koji glavom donosi Realu vodstvo od 2:1.

Mnogobrojne izmjene su u drugom poluvremenu malo poremetile ritam igre, a iako je Bernd Schuster igrao u veoma ofanzivnoj formaciji njegovi izabranici su do trećeg gola došli tek u 83. minuti kada ubačaj rezerviste Juanmija Callejona koristi Javier Saviola koji prolazi golmana domaćina i rutinski zatresa njegovu mrežu. Do kraja meča su domaći navijači dobili još jednu priliku za slavlje jer se u 91. minuti u strijelce upisuje Mario Mijatović.

» Liverpool - Real Madrid

BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Utakmice,rezultati.../Matchs,results...-