BECKHAM_23_Real Madrid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BECKHAM_23_Real Madrid

BECKHAM --- Real Madrid --- 23
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Real Madrid nudi 6 milijuna eura za Van der Vaarta

Ići dole 
AutorPoruka
MiLeNa*BeCkS
Admin
Admin
MiLeNa*BeCkS


Ženski
Broj poruka : 3227
Godina : 33
Lokacija : Niksic
Datum upisa : 18.04.2008

Real Madrid nudi 6 milijuna eura za Van der Vaarta Empty
PočaljiNaslov: Real Madrid nudi 6 milijuna eura za Van der Vaarta   Real Madrid nudi 6 milijuna eura za Van der Vaarta Icon_minitimePet Jul 25, 2008 8:00 pm

Madridski Real izgleda ne odustaje od nizozemskog reprezentativca Rafaela van der Vaarta i želi ga već ove sezone imati u svojim redovima...

Međutim, njihova ponuda od 6 milijuna eura nikako ne zadovoljava Hamburg, sadašnji klub nizozemskog veznog igrača.

- Ne želimo niti razgovarati ako je cijena takva - izdali su priopćenje iz kluba sa sjevera Njemačke.

Van der Vaart je prošle godine, uz hrvatskog reprezentativca Ivicu Olića, bio uvjerljivo najbolji igrač Hamburga, a sam o nastavku svoje karijere kaže:

- Lijepo mi je u Hamburgu i ako bih odlazio onda u obzir dolazi jedino sjajna ponuda i veliki klub. Real je ugledna momčad, među najvećima u povijesti, no ako moj klub ne zadovoljavaju ponuđeni im uvjeti onda ću se strpiti oko odlaska - rekao je Van de Vaart.


Real Madrid nudi 6 milijuna eura za Van der Vaarta 1_van_10
Nazad na vrh Ići dole
https://beckham4ever.forumsr.com
 
Real Madrid nudi 6 milijuna eura za Van der Vaarta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Real Madrid nudi 85 milijuna eura za Ronalda
» Real ponudio 16 milijuna eura za Cazorla
» David Villa prije Eura trebao potpisati za Real Madrid

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BECKHAM_23_Real Madrid :: ♥Real Madrid - Club de Fútbol♥ :: Club de Fútbol-
Skoči na: